starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 9 głosów | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Róg Kołłątaja i Niepodległości. Po lewej widoczny kościół i budynek ze sklepem obuwniczym ze zdjęcia
2009-04-19 10:47:45 (17 lat temu)
mar
do Jarosław Dubowski: Dziękuję:)
2009-04-19 11:25:04 (17 lat temu)
do Jarosław Dubowski: To jest róg Kołłątaja i Barabasza, a nie Niepodległości. Proszę o zmianę.
2019-11-29 13:10:40 (6 lat temu)
do JureK: Obawiam się jednak że róg Kołłątaja/Niepodległości jest ok.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2019-11-29 13:21:45 (6 lat temu)
do fantom: Obawiam się ,że do Niepodległości jest jeszcze ok 200m. Sprawdź na Google.To jest dawna Zawadzkiego, a dzisiaj Barabasza. Mieszkam w tym mieście:) W tym budynku na dole jest Żabka:) i ma adres Kołłątaja 4.Sprawdź
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Poszerzenie treści
2019-11-29 14:08:51 (6 lat temu)
do fantom: Ty pokazałeś inny budynek, który jest faktycznie przy Niepodległości Kołłątaja, ale to jest błąd to jest inny adres.To jest adres Niepodległości 25.Wiem , bo tam mieszkają moi znajomi i oni prowadza ten Domus. Na mapie od ronda musisz przejechać" ok. 200m w kierunku Placu JPII i za tymi blokami po prawe będziesz widział ten obiekt.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Literówka
2019-11-29 14:21:42 (6 lat temu)
do JureK: Dobra, zróbmy inaczej.
Wklejam dwa linki. Na pierwszym jest propozycja budynku przy Niepodległości, na drugim Twoja przy Barabasza:





Porównaj je z naszym archiwalnym zdjęciem obok i oceń sam.

2019-11-29 16:37:12 (6 lat temu)
do fantom: Nie masz tutaj racji.Jestem pewny swego, bo mieszkam niedaleko tego miejsca. Jak mi czas pozwoli to dodam Ci zdjęcie jednego i drugiego budynku. Mogę się z Tobą nawet założyć o skrzynkę piwa i przy okazji postawisz:) Popatrz dobrze na Google i "przejedź się" od ronda wgłąb ulicy do Placu Jana Pawła II ( w kierunku kościoła) to sam ocenisz. Widać to wyraźnie, a że kamienice podobne. Pochodzą po prostu z tego samego okresu i mają podobne historie. W tamtej kamienicy masz faktycznie sklep "Żabka" a tutaj masz "Domus", który prowadzi mój znajomy od wielu lat. Zresztą kamienica jest, albo była jego Zresztą nawet na zdjęciu widać różnicę, na jednym, widać fragment bloku mieszkalnego, a na drugim jak się dobrze przypatrzysz fragment kościoła:)Pozdrawiam
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: poszerzenie tekstu
2019-11-29 17:23:52 (6 lat temu)
fantom
+1 głosów:1
do JureK: Zakładać się nie będę bo byłoby to pewne narażenie Cię na przegraną, bez grama hazardu.
Przejdź się tam jutro za dnia i poobserwuj na żywo, a sam się przekonasz ;)
2019-11-29 17:29:45 (6 lat temu)
do fantom: Ok. Teraz jest w porządku.Zresztą nawet widzę znacznik. Wydaje mi się, że było to drugie zdjęcie.Trochę się rozpędziłem.Starość nie radość i oczy nie te:) Sorry, teraz ja bym przegrał skrzynkę:) Co nie znaczy,że przy okazji.... Pozdrawiam.
2019-11-29 17:45:46 (6 lat temu)
mar
Na stronie od 2008 grudzień
17 lat 6 miesięcy 14 dni
Dodane: 18 kwietnia 2009, godz. 22:09:22
Rozmiar: 900px x 565px
12 pobrań
5482 odsłony
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia mar
Obiekty widoczne na zdjęciu
Niepodległości 25
więcej zdjęć (3)
ul. Niepodległości
więcej zdjęć (215)
Osiedle Lesisko-numery nieparzyste
Osiedle Centrum-numery parzyste
Ulica Niepodległości jedna z historycznych arterii miasta. Biegnie od dworca kolejowego do ulicy Legionów, łącząc historyczne tereny Czechowic i Dziedzic.
ul. Kołłątaja Hugo
więcej zdjęć (12)
Dawniej: Adolf Hitler Strase