| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - 2010-2011 - Budowa węzła przesiadkowego

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Uwieczniony został fragment miasta, który uległ niesamowitej przemianie w ciągu ostatnich 3 miesięcy
dodano: 2010-10-07, autor: Neo[EZN]
  
2010-2011 - Budowa węzła przesiadkowego w pozostałych artykułach:
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123następna
Mikrob
 
Nie jestem Wrocławianinem a tutaj trudno się połapać, które tory to tramwajowe, a które kolejowe?
2011-08-13 20:13:53 (14 lat temu)
Mikrob
 
do Mikrob: Oj już chyba wiem z innego zdjęcia. Dołem będą jeździć tramwaje.
2011-08-13 20:14:58 (14 lat temu)
fck
 
do Mikrob: Pod wiaduktem lecą kolejowe.
2011-08-13 20:15:38 (14 lat temu)
Mikrob
 
do fck: Dobrze myślałem, źle napisałem... :-)
2011-08-13 22:47:45 (14 lat temu)
Daru
 
Dziwnie wyglądają te podpory dachu, mam wrażenie, jakby zaraz miało runąć :)
2011-11-10 10:37:11 (14 lat temu)
Daru
 
+1 głosów:1
Ot, ciekawostka :)
Dzięki Pawulon
2011-11-10 11:45:39 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
2011-11-10 11:24:32 (14 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
Piotrusiu, b. solidaryzuję się z Tobą, ciecie, zwani teraz z europejska ochroniarzami, to w znakomitej większości bezmózgowe bydlaki. Sam nie wiem, czy te kosmiczne zarobki 3 zł/h, czy władza im dana powodują, że są tacy agresywni. Gdzie tylko mogę to tępię ich bezlitośnie.
2011-12-04 01:09:23 (14 lat temu)
YouPiter
 
+1 głosów:1
...i to się nadaje do TV ( 40 - latek ) .
2011-12-04 04:25:19 (14 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do † Festung: ... tylko w jaki sposób to robić?
2011-12-04 21:50:47 (14 lat temu)
do Neo[EZN]: To jest wielce niecenzuralne, podskocz, przeszkolę. Ostatnio z podobnym tępakiem zmierzyłem się przy Traugutta, ostro było:)
2011-12-04 21:55:50 (14 lat temu)
Piękne skrzyżowanie: dołem kolej, górą tramwaj. To gwiazdkowy prezent dla naszego Superszeryfa!
2011-12-10 00:16:26 (14 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
Przede wszystkim należy docenić to, że zaprojektował to również architekt, a nie tylko "drogowcy", dzięki czemu mamy ciekawą, współczesną formę. W Polsce to wielka rzadkość przy tego typu realizacjach.
2011-12-10 12:22:18 (14 lat temu)
mar
 
+1 głosów:1
Stacja kolejowa nazywa się Wrocław Stadion. Pociągi już się na niej zatrzymują.
2011-12-12 21:54:45 (14 lat temu)
O!
2011-12-10 00:05:00 (14 lat temu)
To samo miejsce we wrześniu 2010 roku:
2011-12-09 23:59:49 (14 lat temu)
Czyli dołem PKP?
2011-12-10 00:03:07 (14 lat temu)
Dużo ludzi przesiada się tutaj z pociągu na tramwaj i odwrotnie?
2012-11-02 18:04:37 (13 lat temu)
Stałem tam ok. 30 min. Na 3 pociagi przesiadało się po ok. 5 osób.
2012-11-02 19:33:51 (13 lat temu)
do † Andrzej Mastalerz: A to może dlatego, że to był taki dzień półroboczy - ciekawe jak to wygląda w dni powszednie bo ciekawi mnie to czy wypalił pomysł z tym węzłem przesiadkowym.
2012-11-02 22:19:38 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
A gdzie są wszyscy?
2013-10-10 20:07:48 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do Danuta B.: Na tej stacji różnie bywa z podróżnymi. Być może pociąg właśnie odjechał albo kilka osób znalazło się za fotografem.

Dobrze, że bazgroły usunęli z betonu (ale ten beton mi się nie podoba...)
2013-10-10 20:27:57 (12 lat temu)
Marek Potocki
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Niedziela, przed 9 rano. Wszyscy siedzą jeszcze w domach :)
2013-10-10 20:44:20 (12 lat temu)
Marek Potocki
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Podróżnych nie ma, pociągu też nie było. Po prostu przechodziłem tamtędy i przy okazji uwieczniłem najmłodszy (jak na razie) przystanek kolejowy w mieście.
2013-10-10 20:47:27 (12 lat temu)
Neo[EZN]
 
+1 głosów:1
do Marek Potocki: Być może w przyszłym będzie jeszcze nowszy -
2013-10-10 21:11:27 (12 lat temu)
maj
 
Na dole po lewej ciekawe zawrotki, po układzie jezdni wygląda że zamysł był inny a wyszło ?
2014-11-13 22:18:15 (11 lat temu)
pawulon
 
do maj: Zamysł był taki jaki widać na fotce.
2014-11-13 22:21:40 (11 lat temu)
do maj: Ta droga urywa się - w przyszłości ma zostać połączona z ulicą Bystrzycką (?) - ta przyszłość jest raczej bardzo odległa.
2014-11-13 23:20:43 (11 lat temu)
22 Dyskusji (ostatnia 11 lat temu)
Rozbiórka nasypu linii tramwajowej - nasyp pochodzi z 1949 roku i został zbudowany z gruzu domów stojących przy placu Kościuszki oraz ulicy Ofiar Oświęcimski...
Kubeczek należący pewnie do dawnego mieszkańca Wrocławia... Trafił tu w 1949 roku wraz z gruzem pochodzącym z ruin domów stojących przy placu Kościuszki lub ...
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010
-
2010
2010-2011 - Budowa węzła przesiadkowego - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet