starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 12 głosy | średnia głosów: 5.98

Kresy woj. wielkopolskie Poznań Mapy i plany

1911 , Plan Poznania 1911 r. Mapa z kolekcji pana Ryszarda Hubisza

Skomentuj zdjęcie
Neo[EZN]
+1 głosów:1
Eh, rewelacja! Nie dość, że plan fantastyczny to jeszcze sam Marek je zamieszcza :) Jeszcze będę musiał nauczyć Arka (Arro) wrzucać mapki bo kilka jego mapek czeka na publikację.
2013-01-26 15:38:33 (13 lat temu)
do Neo[EZN]: :) Jeśli mapki Arro to są te z folderu ftp to mogę je wrzucić.
2013-01-26 16:15:31 (13 lat temu)
do Marek Kuliński: Tak, to te... bardzo bym był Ci za to wdzięczny - trzeba tylko wybrać źródło - Muzeum "Sztygarka" - jest na liście.
2013-01-26 16:16:50 (13 lat temu)
Ten "znak wodny" odrobinę przeszkadza !
2013-01-26 16:20:20 (13 lat temu)
do Neo[EZN]: Tylko zmień potem dodającego.
2013-01-26 16:43:48 (13 lat temu)
do Marek Kuliński: Ok, jak się natknę to od razu zmienię.
2013-01-26 16:44:56 (13 lat temu)
do jurekpogodno: Ze strony WIG "strona i jej zbiory są dostępne bezpłatnie tylko i wyłącznie do użytku niekomercyjnego, tzn. zasobów nie wolno sprzedawać lub wykorzystywać ich w jakiejkolwiek postaci i pobierać za to opłaty"
2013-01-26 16:48:36 (13 lat temu)
do Neo[EZN]: Też mam ciekawą mapkę do dodania. Jak się robi tym specjalnym sposobem?
2013-01-26 17:08:41 (13 lat temu)
do Neo[EZN]: Zrobione.
2013-01-26 17:42:57 (13 lat temu)
do Marek Kuliński: Te i wiele innych map Poznania można było nabyć i publikować bez jakichkolwiek "obwarowań" , gdy starałem się je "wrzucać" to się okazało że nie mam uprawnień . Więc temat odpuściłem .
2013-01-26 18:02:22 (13 lat temu)
pawulon
+1 głosów:1
do jurekpogodno: Jurek, do wrzucania map nie potrzeba żadnych uprawnień. Dodajemy je na takich zasadach jak zdjęcia.
2013-01-26 18:03:57 (13 lat temu)
do pawulon: Poruszałem już ten temat , w odpowiedzi otrzymałem że mam przesłać , to się wrzuci . Przy próbie wrzucania , wyskakiwało ..zbyt duży rozmiar ...obcinałem już nawet do 1000X600 i apiać to samo . Więc odpuściłem .
2013-01-26 18:11:07 (13 lat temu)
do jurekpogodno: Mapy w takiej postaci jak tutaj (tzn. ze stopniowym powiększaniem) nie da się wrzucić na fotopolskę w żaden normalny sposób. Trzeba mieć dostęp do konta ftp na fotopolsce (i program do transmisji plików). Resztę tzn. obróbkę mapy kolejnym programem i opublikowanie musi zrobic Neo albo ja). Albo można wysłać mapę mailem na moje konto, ja ją obrobię w miarę wolnego czasu i wstawię. Neo tylko zmieni potem wstawiającego ze mnie na osobę wysyłającą mapę. Myślę że lepiej odciążyć Neo od fizycznej roboty i niech rozwija stronę od strony programistycznej. (ale masło maślane mi wyszło..;) )
2013-01-26 18:28:04 (13 lat temu)
do Neo[EZN]: Sam też chętnie się nauczę, zwłaszcza że -naście mapek jeszcze czeka na przesłanie ;)
2013-01-26 18:38:33 (13 lat temu)
do jurekpogodno: Trochę się dziwię, bo przecież zdjęcia np. 1300x900 wszyscy wstawiamy i nie ma problemu. A może się wstawiają tylko komunikat się pojawia?
2013-01-26 18:42:43 (13 lat temu)
do Marek Kuliński: Dzięki Marku :) Przy odrobinie czasu postaram się więcej mapek przesłać, wstępnie już obrobionych oczywiście ;)
2013-01-26 18:45:08 (13 lat temu)
do Marek Kuliński: Rozmiarowo Marku wchodzą wszystkie, nawet te po 12000 pix, tylko trzeba zmieścić ich wagę do ok. 600-700 KB. Nie wiem czemu tak jest, ale ja tak robiłem i wchodziły bezproblemowo.
2013-01-26 18:55:47 (13 lat temu)
do jurekpogodno: Jurku, napisałem maila do Ciebie ale niestety nie dochodzi. (mail przez fotopolskę) Wyślij mi proszę tą małą mapkę która nie wchodzi, może znajdę przyczynę. Oprogramowanie strony FP nie zawsze jest przyjazne użytkownikom, więc spróbuję jakoś pomóc. Mój adres to mak222@o2.pl
2013-01-27 10:39:32 (13 lat temu)
Marek Kuliński
Na stronie od 2010 listopad
15 lat 7 miesięcy 10 dni
Dodane: 26 stycznia 2013, godz. 14:36:36
Rozmiar: 6013px x 5058px
22 pobrań
7415 odsłon
5.98 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Marek Kuliński
Obiekty widoczne na zdjęciu
Mapy i plany
więcej zdjęć (114)