|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 17 głosów | średnia głosów: 6
10 lipca 1953 , Zdjęcie zrobione z ul. Wolnica, która nie jest widoczna, jedynie fragment Biblioteki (budynek po prawej). |
Może Zygmunt Kaczmarek coś by napisał o tej fotce, bo mamy tu nie tylko dzwonnicę. 2013-05-01 19:53:12 (13 lat temu)
do ZPKSoft: No cóż, zdjęcie zrobione z ul. Wolnica która nie jest widoczna, jedynie fragment Biblioteki (budynek po prawej). Budynek po lewej to Szkoła Podstawowa nr.1 im. Stanisława Jachowicza,przy ul. Mickiewicza. Zdjęcia bardzo cenne, dokładnie datowane, zassałem do swoich zasobów, dziękuję, pozdrawiam. 2013-05-01 20:15:29 (13 lat temu)
do x xx: Pozwoliłam sobie na dodanie pod fotką Twojego opisu. Również pozdrawiam. 2013-05-01 20:23:13 (13 lat temu)
do ZPKSoft: no to dołączyłem do "piszących" fotopolan, jesteś pracowitą fotopolską pszczółką, trutni też tu nie brakuje, 2013-05-01 20:27:42 (13 lat temu)
do x xx: Ryszard Bielawski wrzuca ciekawe fotki z l. 50-tych z rozmaitych regionów Polski i trzeba mu trochę pomóc w opisach i przypisaniach. Ale warto. Przejrzyj jego pozostałe z Bochni, może coś poprawisz. A co pszczółki to odebrałam to jako komplement, ale uważaj bo to owad z żądłem ;) Jad bywa śmiertelny dla uczuleniowców. 2013-05-01 20:34:14 (13 lat temu)
do ZPKSoft: pszczoły to miód, jestem uzależniony od miodu, zjadam ok. 30 kg. rocznie, może mnie taka ilość uczulić, i to będzie problem. Zdjęcia obejrzałem, może kiedyś za pozwoleństwem pana Ryszarda coś udoskonalę w opisach i przypisach, teraz nie mam do tego ani zapału, ani głowy. Pa 2013-05-01 20:41:01 (13 lat temu)
Dziękuję Wszystkim za dobre słowa i uzupełnienia. Proszę na przyszłość o uzupełnienia bo ja nie mam nic więcej tylko miejscowośc i datę. 2013-05-02 09:58:50 (13 lat temu)
Wspaniałe zdjęcia . Pamiętam to wejście do szkoły prosto z ulicy i kostkę brukową . 2013-05-02 18:18:46 (13 lat temu)
|
|
Na stronie od 2008 grudzień
17 lat 6 miesięcy 19 dni |