starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 8 głosów | średnia głosów: 5.53

Kresy woj. dolnośląskie Wrocław Polanka ul. Na Polance Na Polance 22

10 lipca 2013 , Wyburzanie budynku parowozowni, zdjęcie zrobione "z biodra" zepsuł mi się wyświetlacz.

Skomentuj zdjęcie
To się minęliśmy, byłem tam o 8:10-8:25 :) Zdjęcia zrobione, później wrzucę.
Co do wyburzania to dla mnie to skandal, że tak łatwo można pozbyć się jednego z dwóch pozostałych budynków po kolejce wąskotorowej (na terenie Wrocławia).
2013-07-10 09:48:09 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Jak widziałeś łysego grubego faceta na zielonym "Holendrze" to byłem ja :-P
Niestety ale takie wyburzenia to już chyba niechlubna tradycja Wrocławia.
2013-07-10 19:22:48 (12 lat temu)
Zbigniew SP6STZ
Na stronie od
0 dni
Dodane: 10 lipca 2013, godz. 9:28:47
Autor zdjęcia: Zbigniew SP6STZ
Rozmiar: 1400px x 1010px
1 pobranie
1864 odsłony
5.53 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Zbigniew SP6STZ
Obiekty widoczne na zdjęciu
Na Polance 22
więcej zdjęć (13)
Zlikwidowano: 2013
Dawniej: Stacja kolejki wąskotorowej
Budynki stanowią pozostałości po stacji towarowej kolejki wąskotorowej Wrocław-Trzebnica-Prusice
ul. Na Polance
więcej zdjęć (124)
Dawniej: Polinke Weg