|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 8 głosów | średnia głosów: 5.53
10 lipca 2013 , Wyburzanie budynku parowozowni, zdjęcie zrobione "z biodra" zepsuł mi się wyświetlacz.Skomentuj zdjęcie
|
1 pobranie 1864 odsłony 5.53 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Zbigniew SP6STZ Obiekty widoczne na zdjęciu Na Polance 22 więcej zdjęć (13) Zlikwidowano: 2013 Dawniej: Stacja kolejki wąskotorowej Budynki stanowią pozostałości po stacji towarowej kolejki wąskotorowej Wrocław-Trzebnica-Prusice ul. Na Polance więcej zdjęć (124) Dawniej: Polinke Weg |