| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (1)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Stacja kolejowa Wrocław Karłowice
14
m
Wrocław
Lutycka 9
299
m
Wrocław
Zakład Zieleni Miejskiej
379
m
Wrocław
Pałac Haugwitzów
435
m
Wrocław
Skup palet/serwis opon (dawny)
463
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Na Polance 22

Obiekt obecnie nie istnieje
Zlikwidowano: 2013
Dawniej: Stacja kolejki wąskotorowej
Budynki stanowią pozostałości po stacji towarowej kolejki wąskotorowej Wrocław-Trzebnica-Prusice
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Danuta B.
 
+2 głosów:2
Można zmieniać oceny:)
2013-07-10 10:47:42 (12 lat temu)
To się minęliśmy, byłem tam o 8:10-8:25 :) Zdjęcia zrobione, później wrzucę.
Co do wyburzania to dla mnie to skandal, że tak łatwo można pozbyć się jednego z dwóch pozostałych budynków po kolejce wąskotorowej (na terenie Wrocławia).
2013-07-10 09:48:09 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Jak widziałeś łysego grubego faceta na zielonym "Holendrze" to byłem ja :-P
Niestety ale takie wyburzenia to już chyba niechlubna tradycja Wrocławia.
2013-07-10 19:22:48 (12 lat temu)
augiasz
 
Echh, fatalnie...
2013-07-10 10:29:22 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+1 głosów:1
Zabrakło chyba protestów silnego lobby jakiegoś towarzystwa miłośników kolejki. Można było sparwę poruszyć w mediach, moze by coś dało, choć, prawo w tym wypadku po stronie inwestora.
2013-07-10 10:46:37 (12 lat temu)
Mateusz
 
do Danuta B.: Właścicielem gruntu odpowiedzialnym za wyburzenie jest firma ATAL SA
2013-07-10 12:35:28 (12 lat temu)
do Danuta B.: U nas w zasadzie nie ma żadnego lobby, które walczyłoby o takie rzeczy. Gazeta Wyborcza zainteresowała się tym tematem. Nic się od lat nie zmieniło - wyburzyli rzeźnię, cukrownię na Klecinie, wyburzają teraz papiernię na Zakrzowie, poszedł "z dymem" piękny domek na Kromera, jak jest okazja to usuwają pozostałości po dawnym Wrocławiu - makabra. Zostanie piękny wyglancowany Rynek z okolicznymi uliczkami i Ostrów Tumsi bo tylko to się liczy.
2013-07-10 13:43:15 (12 lat temu)
augiasz
 
do Mateusz: Czyżby firma ATAL z Cieszyna, dawniej zajmująca się obrotem tkaninami a obecnie szeroko pojętą dewelopaerką?
2013-07-10 12:47:37 (12 lat temu)
mamik
 
do augiasz: Ta sama, ma wybudować w tym miejscu budynek mieszkalny.
2013-07-10 13:05:14 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Mszczą się lata gdy państwowi Konserwatorzy Zabytków nie mogli według swojego uznania wpisywać do rejestru, czy umieszczać w spisie zabytków fabryk, warsztatów, budynków urzędów państwowych, reliktów urządzeń technicznych - "wadza" chciała mieć możliwość robienia z takimi reliktami to co chce. Jeżeli macie nadzieję, że to minęło to przykro mi, ale nie! Zresztą te zdjęcia to pokazują!;-(
2013-07-10 19:51:14 (12 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 12 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet