|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 21 głos | średnia głosów: 5.75
11 stycznia 2014 , Podchorążych 3/5, Kościół parafialny św. Jana Chrzciciela na Nowym Złotnie. |
Niestety latarni nie dało się wyprostować ;) 2014-01-11 23:19:52 (12 lat temu)
Rozbudowę tego kościoła zaprojektował człowiek, który nigdy nie powinien otrzymać dyplomu architekta. 2014-01-12 00:14:23 (12 lat temu)
do WW: Całkowicie się zgadzam. Gdy zaczęto tę rozbudowę początkowo myślałem, że w miejsce starego powstanie nowy budynek, a wyszła jakaś hybryda, obrzydliwy mutant. Podobno proboszcz był bardzo dumny z tego "dzieła". 2014-01-12 00:29:26 (12 lat temu)
do blaggio.: Wyszedł z tego kaszalot ale gorsze już były przypadki FP 2014-01-12 16:10:57 (12 lat temu)
do Bałuciorz: Może chodzi Ci o to, że nie jest nadmiernie zdobiony i nie razi kolorem, ale całkowita przypadkowość przyjętych rozwiązań sugeruje indolencję umysłową projektanta. 2014-01-12 16:20:46 (12 lat temu)
Komentarz został usunięty przez administratora - powód: zbędny 2014-01-13 10:56:36 (12 lat temu)
do marcopolo: Sami widzicie, że brakuje minusów. 2014-01-13 21:33:54 (12 lat temu)
do WW: Nie widzimy. 2014-01-13 21:38:20 (12 lat temu)
do WW: Mi osobiście również te minusy nie przeszkadzały, ja traktowałem je jako "mam inne zdanie". 2014-01-13 22:16:29 (12 lat temu)
do mamik: Widzimy - na starej wersji strony ;-) 2014-01-13 22:18:05 (12 lat temu)
do s_mile: Teraz chyba już nie ? 2014-01-13 22:31:05 (12 lat temu)
do s_mile: Generalnie odmienne zdanie nigdy nie było silną stroną społeczności FP. Spróbuj zagłosować kilka razy na jakieś zdjęcie poniżej 5-, to zobaczysz jaki się od razu raban podniesie. Wiele osób pochodzi tu do wszelakiej krytyki bardzo emocjonalnie, a otrzymanie 3 minusów to granica odporności psychicznej. Żeby więc nikt się nie poczuł urażony i w efekcie nie zaprzestał dodawania zdjęć, co byłoby szkoda dla portalu, zlikwidowano tę funkcjonalność. Ja jeszcze proponuję likwidację ocen poniżej 5+ bo i tak z niższych ocen korzystać nie wypada. Wtedy dostosujemy się w pełni w ogólnospołeczny trend włażenia sobie w dupę i tworzenia towarzystwa wzajemnej adoracji, który jest od lat lansowany przez nasze, pożal się boże, elity. Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: red. 2014-01-13 22:42:31 (12 lat temu)
do Bałuciorz: Ja z tych ocen poniżej 5 często korzystam, więc mnie ich nie likwidujcie bo będę nieszczęśliwy nie mogąc komuś dowalić 4 lub 3 ;) 2014-01-13 22:45:33 (12 lat temu)
do s_mile: Nie widać bo poprawiłem to kilka dni temu :) 2014-01-13 22:47:32 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Ha ha, przegapiłeś. Kliknij w "Komentarz został usunięty" tak jakbyś chciał odpowiedzieć to Ci się wyświetli :-D Na dowód zacytuję: "Kościół jak kościół, nic wielkiego, niepotrzebne rozpisywanie się" 2014-01-13 23:09:42 (12 lat temu)
do s_mile: Racja, poprawiłem :) 2014-01-13 23:35:06 (12 lat temu)
|
|
Na stronie od 2013 listopad
12 lat 6 miesięcy 28 dni |
![]() |
kościoły, katedry, kaplice
|