|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 22 głosy | średnia głosów: 6
10 marca 2014 , Wczoraj padła ostatnia wieża /żelbetonowa/ KWK Andaluzja - # Żeromski. |
Przykra to wieść ale super, że ktoś od nas tam był. Dzięki. 2014-03-11 18:44:05 (12 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Ja Arku jestem z reguły w takich miejscach - bo zajmuję się totalną archiwizacją przemysłu. 2014-03-11 21:50:41 (12 lat temu)
do Marek Stańczyk: To dobrze Marku. Szkoda, że nie wiedziałem, też bym może podjechał. Niestety przemysł - górniczy zwłaszcza - ma się u nas nie najlepiej. Przeglądałem Twoje zdjęcia - kawał dobrej roboty. :) 2014-03-11 22:00:49 (12 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Podziękował. Zapraszam w maju na wystawę do Bytomia... Info na pw poślę ;) 2014-03-11 22:27:09 (12 lat temu)
do Marek Stańczyk: Będę wdzięczny i z przyjemnością odwiedzę. Do Bytomia mam lekko ponad kwadrans jazdy. 2014-03-11 22:30:29 (12 lat temu)
do Marek Stańczyk: Marku liczę też na info na maila. 2014-03-11 23:03:17 (12 lat temu)
do Eugeniusz S.: Marek zbierze prężną ekipę Fotopolan :) 2014-03-11 23:14:21 (12 lat temu)
do Arkadiusz K. (Arro): Panowie - podeślijcie na pw adresy emailowe. Zapraszam raczej zainteresowanych niż ludzi dla sztucznego tłumu. :) 2014-03-12 07:21:29 (12 lat temu)
Czeka nas jeszcze jedna atrakcja tego typu wysadzanie szpitala w Zabrzu. Obecnie odcinają wewnątrz specjalnymi piłami widoczne na zdjęciu skrzydła a potem buuum. Mam nadzieje ze Tomasz Górny (Nemo5576)* tez jest tym faktem zainteresowany. Jeszcze jedno, widoczność tylko z daleka Objechałem cały szpital i wszystko zarośnięte . Pierwsza próba wysadzenia już była , wysadzono z lewej strony budynku widoczny ( jasny ) szyb windowy koło balkonów 2014-03-12 12:17:07 (12 lat temu)
do piotr brzezina : Piotrze - czy wiadomo kiedy kolejne etapy z detonacją..? Czytałem w portalu zabrzańskim że mają szpital unicestwiać.. Oby nie było tylu ludzi co podczas likwidacji # Żeromski. Dla wielu to była zabawa tylko, a dla mnie podsumowanie 5 lat fotografowania tego zakładu... Pozdrawiam! 2014-03-12 18:56:46 (12 lat temu)
do Marek Stańczyk: Na razie nic nie wiadomo. Jak tylko będę coś wiedział to dam znać. Do trzech miesięcy nie ma być śladu po szpitalu 2014-03-12 22:05:38 (12 lat temu)
do piotr brzezina : Dzięki! Jak na moje oko - 3 miesiące to mało.. będzie milion ton gruzu - ciekawe gdzie to zutylizują..? 2014-03-13 14:05:00 (12 lat temu)
|
|
Na stronie od 2014 styczeń
12 lat 5 miesięcy 25 dni |
![]() |
kopalnie
|