|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 7 głosów | średnia głosów: 5.97
3 września 1939 , Wkroczenie wojsk niemieckich (oddziały 45 Austriackiej Dywizji Piechoty) w dniu 3 września 1939 r. Na zdjęciu ul. Cieszyńska koło skrzyżowania z ul. Lompy.Skomentuj zdjęcie
|
13 pobrań 5062 odsłony 5.97 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia bonczek_hydroforgroup Obiekty widoczne na zdjęciu 3.09.1939 - Wkroczenie wojsk niemieckich więcej zdjęć (13) ul. Cieszyńska więcej zdjęć (517) Dawniej: Kaiserstraße |