| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
TEMATY - Wydarzenia
1939

3.09.1939 - Wkroczenie wojsk niemieckich

2010

2010 - Powódź w Bielsku-Białej

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Ci cywile to Niemcy?
2009-06-08 18:06:33 (17 lat temu)
do Neo[EZN]: Zapewne tak, w Bielsku w okresie międzywojennym zamieszkiwwała duża mniejszość niemiecka...
2009-06-10 14:45:33 (17 lat temu)
mamik
 
Ma ktoś to zdjęcie w lepszej jakości? Pyta pani Teresa z uniwersytetu w Johannesburgu ;-)
2017-11-12 19:09:54 (8 lat temu)
No no... panny jakie uradowane. Cywilizacja wkroczyła do Polski ;)
2010-02-08 22:40:41 (16 lat temu)
augiasz
 
do Neo[EZN]: To Niemki, a nie Polki dlatego się cieszą... Bielsko przed wojną było głównie zasiedlone przez tą narodowość
2010-02-09 20:35:28 (16 lat temu)
do augiasz: ~60%
2010-02-09 20:41:19 (16 lat temu)
Gaj777
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Dla tamtych ludzi, znających rzeczywistość III Rzeszy co najwyżej z gazet, było to wyzwolenie spod polskiej okupacji. Cieszyli się, że teraz będą w granicach wojej ojczyzny... nie mając świadomości, że życie w tej ojczyźnie nie jest już tak kolorowe, jak za cesarskich czasów.
2010-02-09 21:17:14 (16 lat temu)
A nie jest to dubel?
2010-02-08 16:16:17 (16 lat temu)
Podaj link do dubla. Być może tak jest jak piszesz.
2010-02-08 16:18:30 (16 lat temu)
pawulon
 
do bonczek_hydroforgroup:
2010-02-08 16:53:48 (16 lat temu)
Dzięki choć swoją fotkę uważam nieskromnie za lepszą jakościowo.
2010-02-08 17:02:38 (16 lat temu)
Gaj777
 
do bonczek_hydroforgroup: Dlatego najlepiej jak zostawimy tą fotkę, a tamtą wyrzucimy, OK?
2010-02-08 17:04:49 (16 lat temu)
do Gaj777: Spoko...można tamtą skoszalinowac.
2010-02-08 18:09:01 (16 lat temu)
Przy okazji usunięto trochę dziadostwa, czyli, jak to mówią: nie ma tego złego....
2010-09-26 16:42:32 (15 lat temu)
Hellrid
 
2015-12-26 18:07:06 (10 lat temu)
Zdjęcie zrobione z Mercedesa?
2015-12-26 18:39:37 (10 lat temu)
2016-07-12 00:33:56 (9 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
2016-07-15 00:03:24 (9 lat temu)
7 Dyskusji (ostatnia 8 lat temu)
Wydarzenia - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet