|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 10 głosów | średnia głosów: 5.67
20 kwietnia 2014 , "Pesa" na alei Kościuszki na uruchomionej w zeszłym roku linii nr 3.Skomentuj zdjęcie
|
Dodane: 16 maja 2014, godz. 1:43:00 Autor zdjęcia: Neo[EZN] Rozmiar: 1550px x 1034px Aparat: NIKON D800E 1 / 320sƒ / 8ISO 12598mm
2 pobrania 1282 odsłony 5.67 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia Neo[EZN] Obiekty widoczne na zdjęciu Typ 2010N (Pesa) więcej zdjęć (14) Zbudowano: 2012 Tramwaje w Częstochowie więcej zdjęć (6) Zbudowano: 1959 al. Kościuszki Tadeusza więcej zdjęć (63) |