| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Komunikacja miejska w Częstochowie

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Komunikacja miejska w Częstochowie

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12345następna
Podmiana skanu plus autor.
2013-04-02 22:47:12 (13 lat temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Ani jednej Warszawy, a nawet EMW 340, tylko starsze typy - dałbym maksymalnie 50-52.
2023-08-19 22:55:18 (2 lata temu)
Woj11
 
do nyskadolniak: Jeden z częstochowskich portali podaje rok 1955
2023-08-19 23:03:15 (2 lata temu)
yani
 
do Woj11:
Pewnie nie mają nyskidolniaka... :)
2023-08-19 23:06:06 (2 lata temu)
do yani: Się zawstydziłem normalnie... ;-)
2023-08-19 23:50:02 (2 lata temu)
mroczan
 
+1 głosów:1
Czy ja dobrze kombinuję? W zależności od wykupionego biletu, motorniczy gdy zapodam mu że wykupiłem bilet do Sosnowca, na tej pętli przekłada wajchę i wskakuje na tor kolejowy . Tak pytam gdyż u nas tramwajów nie było, a kolej zlikwidowali.
2013-11-19 11:12:43 (12 lat temu)
do mroczan: Sam by nie dojechał ale gdyby pchała go lokomotywa to po tych torach dojechałby i nad morze. Teraz już może nie bo to połączenie z siecią kolejową i wewnętrzny tor zostały zlikwidowane w czasie remontu pętli.
2025-06-11 09:27:06 (rok temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
lll aleja NMP. Po lewej stronie nr 47 "popówka".
2017-08-02 21:25:09 (8 lat temu)
4elza
 
Wymiana.
2022-10-23 11:30:09 (3 lata temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
1938 odpada - tablice rejestracyjne.
2025-08-04 12:14:25 (10 miesięcy temu)
Soravia
 
do Mariusz Brzeziński: Dzięki.
2017-08-02 21:37:37 (8 lat temu)
Spy007
 
+1 głosów:1
Datowanie do zmiany,to 1936 tylko 1946 :)
2022-06-10 17:23:36 (4 lata temu)
Spy007
 
+2 głosów:2
Chodziło mi o blachy. Gdyby zdjęcie zostało wykonane w 1936 roku rejestracje pojazdów wyglądałyby tak: KL (od województwa kieleckiego) i do tego liczba od 70001 do 71000. Zresztą widzimy na zdjęciu Opla Blitz,którego (jak mi wiadomo) w II RP nie sprzedawano. A obok Opla,od jego prawej widać autobus Bussing-NAG, który w takiej wersji był produkowany tylko dla Deutsche Reichspost.
2022-06-16 19:53:04 (4 lata temu)
jasiekjanow
 
+3 głosów:3
A miejsce jest do poprawki. To dzisiejszy parking vis-a-vis Urzędu Miasta, przy skrzyżowaniu Waszyngtona i Śląskiej. W tle kamienice Śląska 4 i 6.
2023-02-22 15:51:32 (3 lata temu)
do Spy007: Po czym to można poznać ?
2022-06-15 12:24:11 (4 lata temu)
Jazzek
 
+1 głosów:1
do Mariusz Brzeziński: Nie wiem, co Spy007 miał na myśli, ale tablice rejestracyjne wydają się pasować do zasad z roku 1946.
2022-06-15 14:43:37 (4 lata temu)
Woj11
 
+1 głosów:1
do Jazzek: Jednak nie widzę wyróżnika województwa i zbyt duża liczba cyfr (środkowy pojazd) jak na wzór 1946.ponadto po prawej białe blachy. Ja obstawiam lata 1937-39.
2022-06-15 15:55:12 (4 lata temu)
Jazzek
 
do Woj11: No właśnie w pierwszych zasadach 1946 przewidziano białe blachy,
2022-06-15 16:47:08 (4 lata temu)
Woj11
 
do Jazzek: Ćwieka mi zabiłeś :). Sam już mam wątpliwości.
2022-06-15 17:26:24 (4 lata temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
do Spy007: Teraz jasne. Dziękuję!
2022-06-16 20:45:26 (4 lata temu)
Mariusz Brzeziński
 
+1 głosów:1
do jasiekjanow: Dzięki! Masz rację. Opis foto był tak przekonujący, że nie sprawdzałem.
2023-02-24 20:48:40 (3 lata temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
Mala uwaga, opróć tramwaje przypisujemy w podobnych przypadkach i do ulicy gzie się tramwaj znajduje.
2023-03-08 15:38:34 (3 lata temu)
Prośba o weryfikację, czy to zajezdnia Zawodzie.
2023-07-26 00:59:07 (2 lata temu)
mirekjot
 
+2 głosów:2
do zygmunt_ra: To Częstochowa.
2023-07-26 09:11:21 (2 lata temu)
do mirekjot: Dzięki piękne - to zmieniam przypisanie. Zdjęcie robione chyba gdzieś z tego miejsca
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2023-07-26 16:06:11 (2 lata temu)
Tramwaje są tylko podobiektem, glównym obiektem przypisania jest ulica na której zrobiono zdjięcie, dasz rade przypisać sam ?
2025-02-06 19:59:45 (rok temu)
do vetinari: Nie, zdjęcia mam w telefonie w pamięci...
2025-02-06 20:02:11 (rok temu)
do Sławomir Skorupka: Naciskaś edituj w pasku nad zdjięciem, wtedy się Ci otworzy editor, tu jest link na ulice Niepodleglości zkopjujeś numer tego obiektu, tz. u8728 i ten numer dodasz do pierwszego rządku w editorze, okna ( jest tam napisane Jeżeli chcesz aby to zdjęcie pojawiło się na innej stronie obiektu / ulicy / miejscowości - wpisz nazwę obiektu / ulicy / miejscowości do poniższej wyszukiwarki a następnie naciśnij przycisk SZUKAJ ) po nacisknieciu tego slowa szukaj się pojawi nowe okno, najedzieś kursorem na tą podaną ulice i nacisknieś ponownie, wtedy ci ten napis zmnieni na niebiesko i potwierdzaś, wtedy jest zdjięcie przypisane do ulicy....
2025-02-06 20:13:55 (rok temu)
Dopisuj te zdjięcie poprostu odrazu do samej ulicy....takie przypisania robią tylko balagan i ktoś musi po tobie zrpzątać...
2025-02-06 20:18:27 (rok temu)
do vetinari: Z telefonu tak się nie da. Najpierw dodaję, później edytuję.
2025-02-06 20:46:44 (rok temu)
do Sławomir Skorupka: Juź ktoś inny doedytowal, chyba...moźe glupie pytanie, ale.....czemu dodajeś z telefonu ? Niemoźeś poczekać na czas kiedy masz szanse poprawnie editować ?
2025-02-06 20:52:52 (rok temu)
Sławomir Skorupka
 
+1 głosów:1
do vetinari: Bo nie mam komputera 🙄. Mam zdjęcia na kartach pamięci, komputer padł. Źle edytowałem zdjęcie?
2025-02-06 21:00:04 (rok temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do Sławomir Skorupka: Teraz rozumiem, dobra, zanim sobie kupisz nowy komputer, to będę Twoje zdjięcia dopisowal do ulic....kiedyś mi teź umarl koputer...
2025-02-06 21:12:57 (rok temu)
zygmunt_ra
 
+3 głosów:3
To jest ul. Kościuszki od skrzyżowania z al. NMP - z prawej dom nr 2. Zmieniłem przypisanie plus znaczniki.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2025-06-15 23:25:32 (rok temu)
do zygmunt_ra: Ok,dziękuję za poprawę.
2025-06-16 16:34:56 (rok temu)
To Al. Niepodległości - plus minus tutaj:
- zmieniłem przypisanie i podpis.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2025-07-03 12:20:33 (11 miesięcy temu)
46 Dyskusji (ostatnia 10 miesięcy temu)
Komunikacja miejska w Częstochowie - obiekty i wydarzenia
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet