starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 7 głosów | średnia głosów: 5.74
Skomentuj zdjęcie
Nie ma to jak śnieg :) dobry pomysł.
2014-05-27 21:08:17 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: ;)
2014-05-27 21:10:23 (12 lat temu)
czesil
 
AR 1884? To mi wygląda na jakiś pochówek.
2014-05-27 22:07:34 (12 lat temu)
do czesil: Krzyż, daty - to się tak kojarzy, ale miejsce, brak dbałości o jakość rzekomego pomnika, przeczą temu. Chyba, że pochówek potraktować bardzo ogólnie... Nie rozwijam wątku, bo nie wiemy z czym mamy do czynienia. Można się zapędzić.
2014-05-27 22:19:51 (12 lat temu)
stoik
 
do grzegorzem: nie wiem, czy nie zmyślam, ale wydaje mi się, z ten zagadkowy słup przywędrował spod kościoła ewangelickiego.
2014-05-30 01:06:27 (12 lat temu)
grzegorzem
Na stronie od 2012 marzec
14 lat 3 miesiące 19 dni
Dodane: 27 maja 2014, godz. 20:46:25
Autor zdjęcia: grzegorzem
Rozmiar: 1122px x 1500px
2 pobrania
1534 odsłony
5.74 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia grzegorzem
Obiekty widoczne na zdjęciu
pomniki
Obiekt z inskrypcjami
więcej zdjęć (5)
Szpital Śląski
więcej zdjęć (21)
Zbudowano: 1889-1892
Otwarty w 1892 r. jako Powszechny Szpital Ewangelicki w Cieszynie. W 1903 r. przejęty przez śląskie władze krajowe w Opawie. Odtąd działa pod nazwą Szpital Śląski. Budowany systemem pawilonowym według projektu architekta Wilhelma Osterloffa.
ul. Bielska
więcej zdjęć (538)
Dawniej: Bielitzerstraße