starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 15 głosów | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
Tu wygląda raczej na uzupełnianie zapasu paliwa w zbiorniku zakopanym pod dystrybutorem. Ten gościu zamierza przepompować zawartość beczki do zbiornika, za pomocą ręcznej pompy, której końcówkę właśnie wsuwa do pełnej beczki..
2014-12-07 10:34:35 (11 lat temu)
I dlatego rura jest cieńsza przy beczce???
2014-12-07 10:54:27 (11 lat temu)
Nie wiem, może łatwiej stworzyć podciśnienie, poza tym końcówka powinna mieć otwory boczne dla większej przepustowości, ale - na chłopski rozum - gdybym miał nalewać do beczki to pompę włożyłbym do zbiornika, a nie do beczki.
2014-12-07 11:03:18 (11 lat temu)
Rafał C.
Na stronie od 2013 listopad
12 lat 7 miesięcy 9 dni
Dodane: 3 września 2014, godz. 20:18:47
Autor: Roman Wajnikonis ... więcej (298)
Rozmiar: 1700px x 1103px
29 pobrań
2193 odsłony
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Rafał C.
Obiekty widoczne na zdjęciu
stacje benzynowe
Stacja benzynowa
więcej zdjęć (3)
al. Kościuszki Tadeusza
więcej zdjęć (734)
Dawniej: Spacerowa (Promenada), Nowospacerowa (na południe od ul. Struga), Hermann-Göring-Strasse