|
starsze nowsze oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 5 głosów | średnia głosów: 6
Lata 1975-1980 , Budynek stacji kolejki wąskotorowej Wieluń. Tutaj na pięterku mieszkali dziadkowie z moją mamą.Skomentuj zdjęcie
|
26 pobrań 2961 odsłon 6 średnia ocen Poprzednie i następne zdjęcia czarek Obiekty widoczne na zdjęciu
Stacja kolejowa Wieluń Wąskotorowy więcej zdjęć (2) |