starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 3 głosy | średnia głosów: 6

Kresy woj. małopolskie Kraków Rzeka Wilga (Kraków)

22 kwietnia 2013 , Rzeka Wilga z mostu Retmańskiego.

Skomentuj zdjęcie
Proszę poprawić lokalizację tego zdjęcia na mapie.
Na mapie jest błędna lokalizacja !
2025-03-03 17:56:42 (rok temu)
do Paweł Mika: Na FP zdjęcia są przypisywane do obiektów, a obiekty do mapy. Dlatego najeżdżając kursorem na znacznik obiektu takiego jak "rzeka", wyświetla się zdjęcie rzeki, ale niekoniecznie zrobione w tym samym miejscu co postawiony na mapie znacznik.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2025-03-03 18:17:57 (rok temu)
do fantom: Zdjęcia można też dodać do mapy - przydaje się w przypadku obiektów które mają sporą długość albo obszar.
2025-03-03 18:22:53 (rok temu)
do Neo[EZN]: No wiem że można i często robi się to w przypadku fotek lotniczych, ale tutaj jak mniemam chodziło raczej wyświetlanie się zdjęcia w miejscu postawienia znacznika na rzece.
2025-03-03 18:26:51 (rok temu)
do fantom: Zdjęcie powinno być dodane tu:

50.043894859420675, 19.940726061558852

A nie koło byłych Zakładów Sodowych Na Solvay tam gdzie to znalazłem zresztą.
2025-03-03 18:50:35 (rok temu)
do fantom: tu jest ten pkt:
b196492
gdybym miał uprawnienia to bym to poprawił.
2025-03-03 18:52:02 (rok temu)
do Paweł Mika:
Już masz znacznik na mapie.
2025-03-03 19:12:35 (rok temu)
do yani: Mam blisko to się przejdę i zrobię foto i pokaże co tam jest, na pewno nie to.

To wygląda tak, ze ktoś naciska na mapie w Krakowie znacznik Wisły i widzi Wisłę W Warszawie.
Znacznik trzeba wyrzucić , a zdjęcie dodać tam zostało zrobione .
2025-03-03 19:15:49 (rok temu)
do Paweł Mika:
Napisz po prostu skąd zrobiono zdjęcie i w którą stronę.
2025-03-03 19:17:43 (rok temu)
do yani: Zdjęcie wykonane stąd:
b196492
zrobiono w stronę ul. Marii Konopnickiej.
2025-03-03 19:22:55 (rok temu)
do yani: Fotka została zrobiona tak jak w podpisie, czyli z mostu Retmańskiego. Natomiast kolega Paweł myśli że fotka powinna się na mapie pokazywać nie na znaczniku obiektu, a w miejscu gdzie została zrobiona. Coś jak w śp Panoramio.
2025-03-03 19:24:19 (rok temu)
do fantom:
Naniosłem na mapę znacznik kierunkowy zgodnie opisem zdjęcia, nie wiem dlaczego Paweł Mika go nie widzi. A Ty widzisz?
2025-03-03 19:26:18 (rok temu)
do Paweł Mika:
Zamiast podawać numer obiektu podawaj po prostu miejsce, to ułatwia sprawę w takim przypadku. nadal nie widzisz znacznika na mapie? Odśwież stronę: Ctrl + F5.
2025-03-03 19:28:02 (rok temu)
do yani: Ja go widzę.
2025-03-03 19:28:19 (rok temu)
do fantom:
:)
2025-03-03 19:29:17 (rok temu)
do fantom: Tak teraz widzę. Jestem na Moście i widzę to zdjęcie. Dzięki.
2025-03-03 19:29:56 (rok temu)
do Paweł Mika:
Uff... :))
2025-03-03 19:36:17 (rok temu)
Hellrid
Na stronie od 2013 czerwiec
12 lat 11 miesięcy 28 dni
Dodane: 26 stycznia 2016, godz. 21:19:09
Autor zdjęcia: Hellrid
Rozmiar: 1700px x 1133px
Aparat: DSLR-A500
1 / 125sƒ / 10ISO 20022mm
2 pobrania
1463 odsłony
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia Hellrid
Obiekty widoczne na zdjęciu
rzeki
Rzeka Wilga (Kraków)
więcej zdjęć (4)