starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 4 głosy | średnia głosów: 6
Skomentuj zdjęcie
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
Ja tam widzę napis Kemmel 1942 a to przecież Belgia ... Patrz link z Wikipedii :
2025-02-21 17:27:10 (rok temu)
yani
+2 głosów:2
2025-02-21 18:49:49 (rok temu)
do sawickimarcin: W wiki ktoś napisał, że również Skomlin był Kemmel w pewnym okresie.
Zamiast zgłaszania uwagi spróbuj poszukać tego domu w tym drugim Kemmel, bo niewykluczone, że to tam. ;-)
2025-02-21 18:50:49 (rok temu)
do yani: Jednak okazałeś się ambitniejszy niż ja. ;-)
2025-02-21 18:51:50 (rok temu)
yani
+2 głosów:2
do blaggio.:
W tym belgijskim Kemmel wszystkie domy są z nieotynkowanej cegły, to tak na marginesie... :)
2025-02-21 18:53:55 (rok temu)
blaggio.
+1 głosów:1
do yani: No, to jesteś jeszcze bardziej ambitny niż pomyślałem. Szacun. ;-)
2025-02-21 18:55:57 (rok temu)
do blaggio.:
Dzięki. :)
2025-02-21 19:59:17 (rok temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do blaggio.: No ale dzięki "burzy mózgów" zdjęcia się zidentyfikowały ... Dotychczas były niezidentyfikowane ... Delikatny ferment nie zaszkodzi i pobudza masy z posad bryły ... I zaraz dzięki temu zdjęcie wywędruje na czołową pozycję w kategorii "Polska" ... :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Dop.
2025-02-21 20:50:41 (rok temu)
blaggio.
+1 głosów:1
do sawickimarcin: Ale mile widziane byłoby nieograniczanie się tylko do wzbudzania fermentu. Jak widać akurat w tym przypadku, to co udało się Koledze Yani, było również w zasięgu Twoich możliwości. ;-)
2025-02-22 12:19:17 (rok temu)
sawickimarcin
 
+1 głosów:1
do blaggio.: Nie pierwszy raz zainicjowałem działania w temacie zdjęć niezidentyfikowanych ...Sprawdziłem w dwóch niezależnych źródłach miejscowość Kemmel i żadne z nich nie skojarzyło się ze Skomlinem ...A że któryś z administratorów był bardziej dociekliwy i wyjaśnił sprawę to chyba jego obowiązek ... Ja jestem tutaj tylko szaraczkiem ... Takie sytuacje powinni wyłapywać administratorzy niejako "z urzędu" ...
2025-02-22 16:27:37 (rok temu)
yani
+2 głosów:2
do sawickimarcin:
Z takim podejściem, to tym szaraczkiem już na zawsze zostaniesz.
2025-02-22 17:39:54 (rok temu)
blaggio.
+3 głosów:3
do sawickimarcin: To jest niewłaściwe nastawienie. Chyba zauważyłeś ilu zwykłych użytkowników jest zaangażowanych w różne działania i możesz też do nich dołączyć, choć przymusu nie ma. Jeśli coś zauważysz, piszę to teraz mając na myśli różne sytuacje, to warto przynajmniej spróbować zrobić tyle ile możesz, by zwiększyć swój wkład w rozwiązanie problemu, bo administrator poza swoimi obowiązkami też jak każdy inny użytkownik potrzebuje czasu dla siebie.
W powyższym przypadku Twoja rola skończyłaby się dopiero albo po znalezieniu obiektu, wtedy rolą administratora byłoby zrobienie z tego dalszego użytku w ramach uprawnień, których nie masz, albo też po przekazaniu info o negatywnych wynikach poszukiwań, wtedy ktoś, ale niekoniecznie administrator, może próbowałby dalej. A takich nierozpoznanych zdjęć jest na tyle dużo, że nie możesz wymagać od drugich, by zajmowali się tylko nimi zaniedbując wszystko inne.
Akurat na stronie Skomlina na FP jako nazwa dawna podana jest nazwa Kemmel, co oznacza, że jednak to nie był całkiem fałszywy trop. Czytając Twój pierwszy wpis przyjąłem, że przeszukanie Skomlina masz już za sobą, bo z taką pewnością kierujesz wszystkich do Belgii. Wobec tego w przyszłości liczę na większą pomoc z Twojej strony. (podpis - zły policjant)
2025-02-22 19:01:40 (rok temu)
yani
+2 głosów:2
do blaggio.:
Jak Ty jesteś ten zły policjant, to ja jestem w takim razie bardzo, bardzo zły policjant. :))
Zazdroszczę wyrozumiałości i cierpliwości w tłumaczeniu działania FP jej użytkownikom. Mnie jej chyba brakuje, tym bardziej, że jestem uprzedzony do osób które w dzisiejszych czasach afiszują się paradowaniem w czapeczce z czerwoną gwiazdą...
2025-02-22 19:34:43 (rok temu)
blaggio.
+2 głosów:2
do yani: Co do Marcina, to Ty pojawiasz się będąc niejako w delegacji, a ja muszę w swoim dobrze pojętym interesie stawiać bardziej na w miarę pokojową koegzystencję, zwłaszcza jeśli chodzi o Łódź. Dlatego na dziś poprzestałem na pouczeniu. ;-)
2025-02-22 20:29:25 (rok temu)
esski
Na stronie od 2009 październik
16 lat 8 miesięcy 7 dni
Dodane: 15 lipca 2016, godz. 15:39:30
Rozmiar: 497px x 726px
3 pobrania
1532 odsłony
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia esski
Obiekty widoczne na zdjęciu
Tysiąclecia 56
więcej zdjęć (5)
ul. Tysiąclecia
więcej zdjęć (14)