starsze
nowsze
1
1+
2-
2
2+
3-
3
3+
4-
4
4+
5-
5
5+
6-
6
oceń zdjęcie | skomentuj ocenę | 14 głosy | średnia głosów: 6

Kresy woj. małopolskie powiat olkuski Olkusz ul. Kazimierza Wielkiego Sklep "CIASTKARNIA"

15 października 2016 , Bank, Olkusz, ul. Kazimierza Wielkiego 7

Skomentuj zdjęcie
ZPKSoft
+1 głosów:1
Pan chyba nie był zadowolony z robienia mu zdjęcia ;-)
2016-12-13 16:13:25 (9 lat temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
Widoczny gość to sprzedawca (właściciel) ciastkarni. Przechodziłem różne perypetie za zdjęcia ale takich wyzwisk ze strony tego pana nie słyszałem nigdy. Przechodnie wstawili się za mną krytykując popis tego pana i namawiając mnie o wezwanie policji, ale ja stałem po drugiej stronie na chodniku i ze stoickim sposobem bez jakichkolwiek komentarzy (robiąc mu zdjęcie) patrzyłem mu w oczy co doprowadziło gościa do takiej złości że postanowiłem nie zaogniać sytuacji i ruszyłem w dalsza drogę. Zdjęcie wystawiłem specjalnie.
2016-12-13 16:18:17 (9 lat temu)
cm
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Co za ćwok. Niestety, ludzie bywają różni, tacy też się zdarzają.
2016-12-13 16:21:12 (9 lat temu)
ZPKSoft
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Czyli zrobił swojemu biznesowi antyreklamę ;-) Piotrze, brawo a zachowanie spokoju i prawidłową reakcję.
2016-12-13 16:22:31 (9 lat temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Komentarze przechodniów były negatywne co do tej osoby. (była zemną Basia która stała obok i słuchała co mówią przechodnie).
2016-12-13 16:25:24 (9 lat temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do cm: Podejrzewam że opinie sobie wyrobił wulgarnym słownictwem.
2016-12-13 16:49:06 (9 lat temu)
Dariusz Łukasik
+3 głosów:3
do piotr brzezina : To dobrze że nie ruszył w Twoim kierunku wymachując pięściami, imitując okładanie twarzy i wrzeszcząc że zaraz "wyplujesz wszystkie zęby", jak do mnie kiedyś wyleciał facet , w moim kierunku, jak się okazało uważał że "jakiś komornik wysłał fotografa, aby sfotografował jego dom i samochód przed..."
2016-12-13 17:06:16 (9 lat temu)
piotr brzezina
+3 głosów:3
do Dariusz Łukasik: To strach był co?. Ja trochę byłem odważny bo koło mnie stało kilkanaście, podejrzewam przyjaznych mi osób. Wyzywał mnie i wrzeszczał że te domy ,chodnik i pół ulicy to jego własność i nie mam prawa robić zdjęć. Z opowiadań koleżanki co była ze mną dowiedziałem się że jakaś dziewczyna go nagrywała komórką.
2016-12-13 17:14:57 (9 lat temu)
Dariusz Łukasik
+4 głosów:4
do piotr brzezina : Strach był, ale zrobiłem prewencję mówiąc że to do zdjęcia dokumentalnego, na portal o takim profilu, willa była wiekowa, że przecież nie ma żadnego samochodu przed, skończyło się na rozmowie, zgodzie na wykonanie zdjęcia, ale byłem lekko zdenerwowany, więc wyszło poruszone...wróciłem za jakiś czas powtórzyłem ujęcie, jest na portalu.
2016-12-13 17:26:26 (9 lat temu)
vetinari
+4 głosów:4
No, zderzenie ćolowe z ludska glupota jest niestety jednym z twardych warunków naszej pasji... Ale dobzre sie skończylo. Nadchodza świeta, i niekturzy maj popsuty humor naprz. sie ´pokazalo źe teśczowa przyjedzie na świeta, albo źonie sie popsul piekarnik...:-)
2016-12-13 19:00:40 (9 lat temu)
piotr brzezina
+1 głosów:1
do vetinari: Super to skwitowałeś
2016-12-13 20:04:34 (9 lat temu)
cm
+2 głosów:2
do Dariusz Łukasik: No tak, takie zachowanie świadczy przede wszystkim o własnych problemach takiej osoby. Komornik, policja, choroba psychiczna... Mnie też ostatnio spotkała taka sytuacja, że właściciel posesji nie tryskał entuzjazmem na widok aparatu, ale obeszło się bez przemocy i wulgaryzmów. Chociaż przyjemnie też nie było. Sytuacja dotyczyła tego budynku:
2016-12-13 22:35:12 (9 lat temu)
piotr brzezina
Na stronie od 2011 listopad
14 lat 7 miesięcy 17 dni
Dodane: 13 grudnia 2016, godz. 16:03:46
Autor zdjęcia: piotr brzezina
Rozmiar: 1600px x 1367px
Licencja: CC-BY-NC-ND 3.0
Aparat: NIKON D5300
1 / 1600sƒ / 3.5ISO 20014mm
0 pobrań
1352 odsłony
6 średnia ocen
Poprzednie i następne zdjęcia piotr brzezina
Obiekty widoczne na zdjęciu
Sklep "CIASTKARNIA"
więcej zdjęć (2)
ul. Kazimierza Wielkiego
więcej zdjęć (175)