| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (12)
Najbliższe obiekty nieistniejące
Skocznia narciarska
333
m
Sopot
Obrońców Westerplatte 21
1270
m
Sopot
Pętla tramwajowa Sopot
1277
m
Sopot
Dębowa 5-7
1820
m
Sopot
Powstańców Warszawy 51
1821
m
Sopot

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Abrahama 41

Obiekt obecnie nie istnieje
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
lestat
 
+1 głosów:1
Jedno z tych miejsc mojego dzieciństwa , które wydawało się zginęło bezpowrotnie - bo kto zrobiłby zdjęcie takiej chatce?
A w wakacje zasuwając rano do piekarni Oaza na Kopernika po bułeczki ósemki mijałem tę chatkę codziennie.

Wielka radość .......................... i ukłony dziękczynne : ))))))))

p.s. Jak jeszcze kiedyś może będzie zdjęcie stawku ( dziś parku ) naprzeciwko II LO , lub tam gdzie wydobywano piach przy ul. Zacisze ............
2017-03-07 15:38:08 (9 lat temu)
elmis
 
Też pamiętam ten domek. Nazywaliśmy go Domkiem Baby Jagi. Nie ma po nim śladu,po jego lewej stronie wyrosła współczesna willa. A przy stawku ( obecnie skwer prof. Urbanka ) odbywały się lekcje rysunku w plenerze. Niestety,zdjęć nie mam.
2017-03-07 19:48:46 (9 lat temu)
lestat
 
+3 głosów:3
w marcu napisałem o tym zdjęciu , zamieszczonym przez Krzysztofa . Dziś o Krzysztofie , bo przed chwilą przeczytałem , że odszedł. Sopocianin .

W dzieciństwie najwazniejszym dla mnie Sopocianinem był Janusz Christa i jego Kajtek i Koko a potem Kajko i Kokosz.

w wieku mocno już średnim najważniejszym dla mnie Sopocianinem był Krzysztof , który wzorem Christy potrafił wymalować mi uśmiech na twarzy np. tym zdjęciem i obudzic wspomnienia .

Mam nadzieję , że siedza sobie obaj w Niebie , pan Janusz i Krzysztof a Kajtek i Koko oglądają kolekcję zdjęć Krzysztofa , która nas raczył z dobroci serca .

2017-07-05 22:45:42 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 8 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet