| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (34)
Obiekty w okolicy
Czyżewskiego 4
29
m
Sopot
Pomnik Niedźwiedzia Wojtka
30
m
Sopot
Bohaterów Monte Cassino 39
33
m
Sopot
Bohaterów Monte Cassino 35
40
m
Sopot
Kościół św. Jerzego
44
m
Sopot

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Apteka "Pod Orłem"

Zbudowano: 1903
1 subskrypcja
W 1903 r., w miejsce dawnej posiadłości Hotelu Kreisa przy ówczesnej ul. Morskiej 21 wzniesiono kamienicę, do której przeniesiono Aptekę pod Orłem z budynku przy dawnej ul.Pomorskiej, gdzie mieścił się pruski posterunek celny z I Wolnego Miasta Gdańska. W roku 1937 oprócz apteki i mieszkań dla właściciela, aptekarza i 8 lokatorów, na parterze kamienicy znajdowała się również Kawiarnia Cesarska. Po roku 1949 kamienicę skomunalizowano, a apteka dziala w niej do dnia dzisiejszego. Tytułowy orzeł znad wejścia przeniesiony zostal do okna apteki.

źródło : www.dawnysopot.pl
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
lestat
 
adminów proszę o "dorzucenie obiektu Apteka pod Orłem nr 37 . To zdjęcie także
2015-10-26 12:21:24 (10 lat temu)
lestat
 
+1 głosów:1
l.to może tak :)

kiedyś mało brakowało a nadano by identycznie w jakimś miasteczku nazwę szkole.na szczęście ktoś zauważył ;)))

zatem ja też śladem - to się czasami zdarza ale Obrońców Monte Cassino to lepiej nie - po co gloryfikować Wehrmacht . Jednak Bohaterów :))))
2016-04-14 22:46:11 (10 lat temu)
elmis
 
Poproszę o pomoc. Nie mogę w edycji zdjęcia zapisać zmienionego, poprawnego opisu.
2016-04-15 09:42:27 (10 lat temu)
elmis
 
do lestat: Ha , ha, ha, aż nie mogę uwierzyć, że tak napisałam. Dziękuję za zwrócenie uwagi.
2016-04-15 09:27:43 (10 lat temu)
do elmis: To dlatego, że zamiast drugiego cudzysłowu, wpisałeś apostrof. Teraz powinno się już zapisać.
2016-04-15 09:52:55 (10 lat temu)
elmis
 
do Cristoforo: Dziękuję serdecznie. Jeszcze raz przekonałam się, że mogę liczyć na pomoc, a z drugiej strony muszę być uważniejsza .
2016-04-15 11:37:53 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 10 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet