| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat ząbkowicki

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Panoramy Barda

ząbkowicki /
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Hellrid
 
Jest dużo pocztówek z tym widokiem, czy dałoby się zrobić wyjątek i wrzucić do kubełka? Już jedną skrzypy podmieniłem, bo była bardzo podobna jakościowo. Ta jest ścięta, zamazana, po bokach przejaskrawiona. Proszę o pozytywne rozpatrzenie wniosku.
2014-03-15 22:23:16 (12 lat temu)
Podmiana
2018-07-18 17:12:24 (7 lat temu)
WW
 
+3 głosów:3
Szukałem kiedyś informacji, kiedy zbudowano obwodnicę miasta i drugi most drogowy, ale bezskutecznie. Zapewne w l. 70 lub wczesnych 80.
2013-07-24 13:53:02 (12 lat temu)
Dariusz Milka
 
+1 głosów:1
Początek 70 a może i przełom 60/70
2013-07-24 14:19:42 (12 lat temu)
Komuś udało się zrobić prawie identyczne zdjęcie - co ciekawe - nawet wykadrowane w podobnych miejscach: :)
2013-07-24 15:38:38 (12 lat temu)
pawulon
 
Przed mostem kolejowym po lewej stronie, tam gdzie jest ten pusty placyk, jest obecnie bar i kasa spływu po rzece. Spływ zaczyna się kilka kilometrów stąd w górę rzeki, a kończy tuż na mostem kolejowym (tam gdzie jest widoczny przepust wodny). Trasa liczy ok. kilkanaście kilometrów i kosztuje 38 zł. Można płynąć kajakiem lub pontonem.
2013-07-31 14:11:57 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do WW: W 1980r. była.
2013-07-24 14:12:03 (12 lat temu)
do Neo[EZN]: Bo i miejsce jest standardowe. Kadry faktycznie jak z zabawy "znajdź 10 szczegółów" ;)
2013-07-31 06:47:20 (12 lat temu)
do pawulon: A odwożą busem do miejsca startowego czy trzeba "z buta" albo PKS-em?
2013-07-31 19:31:25 (12 lat temu)
pawulon
 
do Neo[EZN]: Odwożą, a jakże by inaczej ;)
2013-07-31 22:24:02 (12 lat temu)
Nie jestem pewien jak to jest z tym "Złotym Lwem"... obecnie zajazd o tej nazwie znajduje się przy Głównej 19 i tak też jest przypisana ta widokówka - błędnie. Obrazek w lewym dolnym rogu przedstawia budynek przy Głównej 21: . Oba budynki stoją obok siebie, może niegdyś gasthof mieścił się w obu z nich, nie mam wiedzy. Tymczasem zmieniam przypisanie.
2020-02-23 04:09:49 (6 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
Ciekawostka.
1006 – Bolesław Chrobry buduje tu gród o nazwie: Brido, Bardo (co znaczy: wzgórze, straż, warta).
2015-09-29 08:18:17 (10 lat temu)
cracusiac
 
+2 głosów:2
Swietna panorama. Zdjecie z jakiegos wzgorza, czy z drona? Srednio co trzy tygodnie przejezdzam droga ktora widac na zdjeciu, ale jakos nie mialem czasu aby sie zatrzymac i zrobic kilka zdjec.
2015-09-29 08:28:00 (10 lat temu)
Gratulacje .Trafiłeś na dobre warunki świetlne. Świetna panorama.
2015-09-29 09:31:25 (10 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
Ktoś podmienił moją panoramę na większą i obecnie wygląda strasznie, nie da się oglądać. Wrzucałem zdjęcie o rozmiarach 2592 x 950 i było wyraźne w szczegółach. Proszę tego nie robić. Jeżeli ktoś chce mi zrobić dobrze, to proszę o tym zawiadomić :) Za pięć minut przywrócę pierwotną panoramę.
2015-09-30 09:14:17 (10 lat temu)
Wyprostowałem i dodałem do krótszego boku 50.
2015-09-30 10:43:41 (10 lat temu)
Podmienione.
2015-09-30 12:46:54 (10 lat temu)
WW
 
do Wacław Grabkowski: A skąd taka dokładna data? Ja do tej pory słyszałem tylko o wzmiance u Kosmasa z 1096 r.
2015-09-29 22:45:56 (10 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Jak głoszą słowa piosenki "W Dunaju Chrobry bił granice" - widać tutaj też ;)
2015-09-30 09:26:21 (10 lat temu)
do cracusiac: Dziękuję :) Warto wejść na Obryw Bardzki

Trzydzieści minut marszu. Zejdź za tym pierwszym mostem w lewo, a dalej już Ci powiedzą.
2015-09-29 08:49:57 (10 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Dzieki za info, moze sie wybiore. Czesto zatrzymuje sie nieco dalej /kierunek Wroclaw-jesien i wczesna wiosna/ aby kupic jablka u sadownika.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: wiadomo
2015-09-29 08:51:03 (10 lat temu)
do Władysław Ruszkowski: :) Tak, trafiło mi się światło, jednak przy podejściu pod górę nie miałem pewności, że na urwisku da się coś cyknąć, bo chmury szły grubaśne.
2015-09-29 10:16:57 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do WW: Ja tę datę znalazłam tu .
2015-09-29 22:54:43 (10 lat temu)
pawulon
 
do Wacław Grabkowski: Wacek, to przedostatnie zdanie zabrzmiało nieco dwuznacznie ;-))
2015-09-30 09:25:51 (10 lat temu)
do pawulon: No wiem :) Paweł, powiedz, czy powiększanie komuś nie z oryginału, to robienie komuś dobrze? Jeżeli tak się robi w wielu innych przypadkach to zapaćkamy szybko naszą FP.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literóka
2015-09-30 09:29:04 (10 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+2 głosów:2
do pawulon: Ja się boję teraz wychodzić z domu, bo a nuż znowu coś mi powiększą, a ja tego nawet nie będę wiedział, a tym bardziej czuł :)
2015-09-30 10:02:48 (10 lat temu)
do pawulon: Dobrze, teraz też to widzę.
2015-09-30 12:37:51 (10 lat temu)
pawulon
 
do Wacław Grabkowski: Powiększanie komuś nie jest złe, ale.......... jeżeli chodzi o zdjęcia to już inna rzecz ;-))
2015-09-30 09:49:04 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Wacław Grabkowski: No, trzeba trzymać rękę na ...pulsie ;-)
2015-09-30 10:19:09 (10 lat temu)
pawulon
 
do Wacław Grabkowski: Wsadzimy Cię w Photoshopa i zmniejszymy co sobie zażyczysz. Teraz taka technika że mucha nie siada ;-))
2015-09-30 10:21:04 (10 lat temu)
pawulon
 
do Wacław Grabkowski: A co do panoramki, nie dałoby się jej wypoziomować, bo leci dość mocno w prawo i muszę głowę przekrzywiać, a boję się że mi tak zostanie? ;-)
2015-09-30 10:26:24 (10 lat temu)
do pawulon: OK, poprawię.
2015-09-30 10:35:17 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Wacław Grabkowski: Wycyzelowany widoczek. Praca czyni mistrza...
2015-09-30 11:03:51 (10 lat temu)
pawulon
 
do Wacław Grabkowski: Jak tak patrzę na klasztor ss. Marianek (i inne obiekty)
to do poziomu jeszcze im dużo brakuje, gdzieś ok. 1,5 stopnia na lewo ;)
2015-09-30 11:31:44 (10 lat temu)
pawulon
 
do Wacław Grabkowski: Podziękował ;)
2015-09-30 14:31:07 (10 lat temu)
Czy to zdjecie na pewno pochodzi z NAC?
2019-05-27 22:53:34 (7 lat temu)
fantom
 
+2 głosów:2
2021-12-09 13:16:16 (4 lata temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
2022-04-16 21:58:03 (4 lata temu)
mortek
 
do ZPKSoft: Słuszna uwaga już poprawiłem :)
2022-04-18 00:00:02 (4 lata temu)
Datowanie nieznane.
2025-12-14 12:30:04 (6 miesięcy temu)
fantom
 
A tutaj, poza dopisaniem do "Niemieckich pocztówek...", należy przypisać przede wszystkim do panoram miejscowości.
2026-06-05 21:02:16 (22 dni temu)
14 Dyskusji (ostatnia 22 dni temu)
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet