| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Chopina Fryderyka
1
4

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Chopina Fryderyka

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Źródełko jest pod pokrywą obok czerwonego znicza.
2015-12-31 20:48:16 (10 lat temu)
edek_
 
do Piotr Maj: Skoro pod kamieniem to czy można z niego się napić ?
2015-12-31 23:21:18 (10 lat temu)
Piotr Maj
 
+1 głosów:1
do edek_: Pod pokrywą nie kamieniem (nawet widać uchwyt). Ja nie piłem (listki, patyczki jakieś w środku), ale ludzie tu przychodzą po wodę i piją. Jak to mówią: patyki i kije, wszystko w d.... zgnije :D
2015-12-31 23:34:05 (10 lat temu)
do Piotr Maj: Dobre ! :-)))
2016-01-01 08:36:26 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
Brawo Piotrze, dałeś porównanie.
2015-12-31 22:34:56 (10 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
W nadchodzącym Nowym Roku życzę przede wszystkim zdrowia , bo to od niego zależy jaki ten rok będzie.
2016-01-01 09:28:14 (10 lat temu)
Bardzo dziękuję niewidzialnej ręce. Jak zrobić żeby zaznaczony obiekt na mapie był długo widoczny w momencie gdy mapę oddalamy?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: abcd
2016-01-01 15:21:30 (10 lat temu)
mar
 
Dlaczego to jest w kubełku?
2016-01-01 19:10:04 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Ale coś nie dziala. Kombinuje. Mają inne rozmiary i może dlatego. Przy nowej na starą dziala, ale odwrotnie nie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: poss
2015-12-31 22:36:03 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
do Piotr Maj: Już działa :) A po przelogowaniu się zadziała dawanie znaczników. Taka mała niespodzianka na Nowy Rok.
2015-12-31 22:38:48 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Haha dzięki. Nowe wyzwania :D
2015-12-31 22:40:04 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Piotr Maj: Jak porównanie nie działa to spróbuj wykasować nr zdjęcia i wpisać na nowo a potem zatwierdzić. Nie wiem dlaczego ale mnie już parę to pomogło, podobnie było z Twoim.
2015-12-31 22:42:33 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Klikam na nowe i zmiania na stare super, ale jak klikam na stare i zmieniam na nowe to nowe zdjęcie jest malutkie. Zdjęcia widzę mają inne rozmiary. Może to przyczyna
2015-12-31 22:48:21 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Piotr Maj: Widziałam to i podejrzewam, że przyczyna rzeczywiście może tkwić w rozmiarze. Neo będzie wiedział dokładniej.
2015-12-31 22:51:16 (10 lat temu)
Hellrid
 
+2 głosów:2
do Piotr Maj: Nie wiem jak Zosia, podpowie, ale z reguły nie tworzymy obiektu "skrzyżowania" w takiej formule jak powyższa - tylko dopisujemy takie zdjęcia do wszystkich ulic ewentualnym rozwiązaniem i to całkiem dobrym może być stworzenie obiektu "Drogowskaz", dopisanie go do obu ulic i umiejscowienie znacznika.

Przepraszam za formalność pod życzeniami - dołączam się do życzeń :].
2016-01-01 11:32:19 (10 lat temu)
Piotr Maj
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: Dałem radę :D Korzystając z okazji, że tyle osob pewnie czyta jak mieszam Życzę Wszystkim Fotopolanom wszystkiego dobrego w 2016.
2015-12-31 23:03:03 (10 lat temu)
edek_
 
+4 głosów:4
do Piotr Maj: Wszystkim koleżankom i kolegom : wiele szczęścia i miłości, sukcesów i pomyślności, niech Wam zdrowie dopisuje a gotówki nie brakuje.
2015-12-31 23:31:07 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do Piotr Maj: Obyśmy wszyscy zdrowi byli !
2016-01-01 00:05:08 (10 lat temu)
Rafał C.
 
+4 głosów:4
do ZPKSoft: Z okazji Nowego Roku życzę Wam wszystkim: pięknego światła, zawsze ostrych obiektywów, niewyczerpujących się baterii, nieśmiertelnych migawek i samych pięknych kadrów. Obyście ten Nowy Rok zaczęli pełni sił twórczych i zapału do realizacji Waszych fotograficznych planów!
2016-01-01 00:20:12 (10 lat temu)
legion
 
+3 głosów:3
do ZPKSoft: ...i dobre fotki w terenie robili ! :-) (druga część zdania Zosi).
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2016-01-01 08:40:03 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Hellrid: Masz rację z nazwą obiektu, Twoja propozycja brzmi sensownie. Jeśli Piotrowi będzie za ciężko uporać się ze zmianą to pomożemy. Ma już możliwość dawania znaczników więc będzie okazja ją wypróbować.
2016-01-01 12:41:59 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Proszę o pomoc i odpowiednie zmiany.
2016-01-01 14:07:07 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Piotr Maj: Widzę, że ktoś już załatwił sprawę : )
2016-01-01 14:55:59 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Piotr Maj: Znacznik widzialny jest tylko w pewnym zakresie, chyba dla punktu 16-19 a miejscowości od 13. Jak będziesz dodawał znaczniki to sam zobaczysz jaki to zakres.
2016-01-01 16:31:47 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Wlaśnie już kilka dodałem i miałem wrazenie, że są widoczne dopiero przy dużym zbliżeniu. Ale jak odbywa się to automatycznie to jes ok :). Dziękuje.
2016-01-01 16:35:10 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do mar: Piotr napisał, że zła lokalizacja.
2016-01-01 19:11:33 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Ta fota jest przypisana do ulicy Chopina, Wojska Polskiego, a chcę to zdjęcie dodac również do ulicy Barlickiego. Ale mi coś nie wychodzi :( I tak wywalałem do kosza, że już nie wiem czy dobre czy złe. (zawstydzony).Lokalizacja jest ok, Chodzilo mi o miejsce gdzie umieściłem fotografie. Mialo być w podobiekcie, a dodałem w obiekcie.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: abcd
2016-01-01 19:17:22 (10 lat temu)
Proszę o pomoc z datownikiem. Tak chyba zamknę datę. Pierwsze wzmianki o funduszu pracy 1933, a końcowe widelki 1939.(okres międzywojenny)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: opis
2015-12-31 21:33:44 (10 lat temu)
Kogoś błąd czy tak się pisało nazwe tej miejscowości? Teraz Gródków się pisz przez "o" z kreską.
2016-01-01 00:27:32 (10 lat temu)
mir242
 
+3 głosów:3
Super fota.
2016-03-21 19:07:16 (10 lat temu)
W górnej części fotografii widoczne pozostałości okopów po wojnie. "Pozostałości" widoczne też na dachu kościoła.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: edycja
2016-03-31 18:21:41 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Świetni aktorzy !!!
2016-04-01 23:20:14 (10 lat temu)
Piotr, Hollywood otwiera przed Tobą drzwi.
2016-04-02 10:57:17 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Co najważniejsze, jako reżyser i producent nie mialem żadnych problemów z gażą dla nich. Same zyski :D
2016-04-01 23:24:19 (10 lat temu)
mir242
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Muzyka i dramaturgia też ;-) Byłby Oskar.
2016-04-02 00:40:55 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Piotr Maj: A dlaczego jako źródło jest zbiory prywatne ? Przecież to Ty jesteś autorem.
2016-04-01 23:26:40 (10 lat temu)
do ZPKSoft: Zmieniłem nie wiem czy teraz ok?
2016-04-01 23:32:13 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
do Piotr Maj: Ok, szkoda było ukrywać autora !
2016-04-02 08:58:06 (10 lat temu)
Piotr Maj
 
+1 głosów:1
Chopina to nie bedzie. Myślę.
2016-12-25 17:53:51 (9 lat temu)
ritterswalder
 
+2 głosów:2
To jest obecna Wolności. Mam wrażenie że ocalał do dziś tylko ten budynek z tyłu (obecnie Wolności 362):
2016-12-25 18:20:28 (9 lat temu)
Piotr Maj
 
+1 głosów:1
Na 100% jest to ulica Wolności nie Chopina. Obecny widok tego miejsca(+/-) część budynku z lewej strony to wikariatka, która stoi do tej pory (przebudowana). Wolne miejsce obok wikariatki, tu stoi budynek Kółka Rolniczego zbudowany przed 2. wojną a następne zabudowania należą do Moraków - również przebudowane. Wysoki budynek z tyłu stoi do tej pory i jest to nr 362 jak wspomniał kolega ritterswalder. Informacji udzielił mi pan J.Wieczorek (kilka jego zdjęć zapodałem już na FP) historyk z Grodźca.
2016-12-28 15:05:35 (9 lat temu)
do ritterswalder: A zdjęcie zrobione z terenu To by się zgadzało.
2016-12-25 18:29:22 (9 lat temu)
To i następne zdjęcie dopisałbym do panoram Będzina. Przypisanie wprost do G. św. Doroty nie jest zbyt fortunne. Lepiej byłoby podpiąć do niej Widoki z ...
2017-03-16 22:21:42 (9 lat temu)
4elza
 
Być może już gdzieś jest, ale nie potrafię namierzyć.
2019-09-06 08:04:06 (6 lat temu)
Piotr Maj
 
+1 głosów:1
Grodziec. Straż pożarna Cementowni Grodziec (Solvay po 1925), przed willą dyrektora .
Dawno nie zaglądałem na portal i nie umiem już dopisać obiektu więc proszę grupowiczów o aktualizację zdjęcia.
2020-04-09 21:36:22 (6 lat temu)
Pokaż na mapie
12 Dyskusji (ostatnia 6 lat temu)
Ulica Chopina Fryderyka - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet