| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat będziński
OBIEKTY - Ulica Dąbrowska
15
43
55
57
67
69
71
97
128
159
192
209
209b

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Dąbrowska

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Danuta B.
 
+3 głosów:3
Masz oko Arro - ustrzeliłeś same rodzynki:).
2011-03-31 20:28:23 (15 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Dzięki :) Taki plan przyświecał mi od rana - wracając z firmy strzelić kilka fotek budynków drewnianej konstrukcji ;)
2011-04-01 18:35:08 (15 lat temu)
Znów nie koniecznie dobrze dobrane okna... Wcześniejsze były zdecydowanie ładniejsze. W tle widoczne kominy i chłodnie kominowe Elektrowni Łagisza.
2011-04-05 22:04:19 (15 lat temu)
dzisiaj - to zupełnie inny budynek... zbite gzymsy, obłożony nowym tynkiem ....
2013-04-03 10:24:25 (13 lat temu)
do Milena25: Muszę więc podjechać i zaktualizować zdjęcie :)
2013-04-03 12:10:16 (13 lat temu)
x xx
 
Kapitalne zdjęcie , takie pomiesznie biedy z pobożnością , wyjątkowa symbolika , takie polskie.
2012-07-23 20:44:15 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
No właśnie chyba lepiej się mają kraje, gdzie mniej leje się święconej wody, a farba zamiast odświeżać świętych i krawężniki pojawia się na stolarce, czyli tam, gdzie jej najbardziej potrzeba. Para w gwizdek.
2012-07-23 21:03:03 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do x xx: Myślenie o życiu przyszłym a nie doczesnym :)
2012-07-23 20:59:26 (13 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: to są zdjęcia których szukam, to co napisała Danuta B (tak oficjalnie bo chyba zła o psa czy też kota, trudno te nowe rasy rozszyfrować na zdjęciu ) że to co nowe to trwać będzie, skazańców z wyrokiem fotografować należy.
2012-07-23 21:04:23 (13 lat temu)
Danuta B.
 
+2 głosów:2
do x xx: Ło mato, a o jaką złość na psa czy kota mnie posądzasz?
2012-07-23 21:07:14 (13 lat temu)
x xx
 
+1 głosów:1
do Danuta B.: Danuta B.* (2012-07-22 21:01:37)
"Do Zygmunt Kaczmarek+: Patrząc na to zdjęcie , wydaje mi się, że wręcz przeciwnie:). Ale zostawmy sprawy wyborów politycznych i wyznaniowych w spokoju, bo dość nas spolaryzowały psy i koty:)."
zacytowałe sam nie wiem, jakoś wieje chlodem od Ciebie do mnie :)
2012-07-23 21:10:11 (13 lat temu)
Sprawdziłem jeszcze raz prawidłowość adresu tego obiektu. Z analizy map wynika, że jest to jednak numer domu 15, a nie jak podałem - 19. Tak więc prawidłowa lokalizacja, to ul. Dąbrowska 15. Przepraszam za pomyłkę i proszę o zmianę adresu.
2012-07-23 23:09:54 (13 lat temu)
mar
 
Zrobione
2012-07-23 23:13:38 (13 lat temu)
Zastanawia mnie prawidłowość numeracji. Robiąc też zdjęcie pytałem sąsiadów o nr posesji i nie potrafiono go podać. Jedyne co usłyszałem, to kategoryczne stwierdzenie pani, o konieczności wyburzenia "tego straszydła"...
2012-07-24 01:35:14 (13 lat temu)
Budynek zapewne pójdzie do wyburzenia. A co z kapliczką?...
2012-07-24 09:10:49 (13 lat temu)
mar
 
do Andrzej : A masz zdjęcia Dąbrowskiego 19 czy usunąć obiekt?
2012-07-23 23:14:46 (13 lat temu)
do mar: Dzięki.
2012-07-23 23:14:21 (13 lat temu)
pawulon
 
do Andrzej : Amen.
2012-07-24 09:13:47 (13 lat temu)
do pawulon: Amen.
2012-07-24 09:28:04 (13 lat temu)
pawulon
 
do Andrzej : :))
2012-07-24 09:58:54 (13 lat temu)
Wyjaśnienie. Zdjęcie wykonałem 23 lipca 2012 roku, nie znając wcześniejszej wersji prawie identycznego zdjęcia kolegi Arro. Przepraszam.
2012-07-28 07:38:51 (13 lat temu)
do Andrzej : Oto link do poprzedniej wersji:
2012-07-28 07:40:08 (13 lat temu)
do Andrzej : Andrzeju, nie ma powodów do przeprosin... Nikt się nie gniewa :)
2012-07-28 15:33:18 (13 lat temu)
Wyjaśnienie. Zdjęcie wykonałem 23 lipca 2012 roku, nie znając wcześniejszej wersji prawie identycznego zdjęcia kolegi Arro. Przepraszam. Oto inna, wcześniejsza wersja kol. Arro:
2012-07-28 07:45:38 (13 lat temu)
do Andrzej : I gdzie tu problem :)?
2012-07-28 08:25:12 (13 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Problem w tym, że nie chce być posądzonym o "zapożyczanie" cudzych pomysłów. Nie wiedziałem nawet, że kol. Arro był w tym samym miejscu na ul. Dąbrowskiej. Ja swoje zdjęcia tego obiektu prezentowałem 23 lipca i akurat to ujęcie wcześniej odrzuciłem, wybierając inne.
2012-07-28 08:30:53 (13 lat temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+1 głosów:1
do Andrzej : Andrzeju, nie ma problemu. Możesz być spokojnym, nikt nie posądza Cię o "zapożyczanie" pomysłu. Śmiało strzelaj foty i publikuj je, by radość dawać oglądającym. Nikt tu na nikogo się nie gniewa :)
2012-07-28 15:38:55 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 13 lat temu)
Ulica Dąbrowska - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet