| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat stargardzki
Więcej (2)
Obiekty w okolicy
Administracja Spni. Mieszkaniowej
278
m
Stargard
Parafia Rzymskokatolicka p.w. Miło...
333
m
Stargard
Osiedle Zachód A21a-h
338
m
Stargard
Żołnierza 32
375
m
Stargard
Żołnierza 30
429
m
Stargard

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Białe Koszary

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
HotDoc
 
strzelnica wosjkowa znajdowała się na tyłach dzisiejszych "białych" koszar na wysokości os. Letniego - bardziej na wschód i południe od dzisiejszej strzelnicy.
2015-06-25 20:15:13 (11 lat temu)
elev07
 
To też można przenieść na strzelnice do Stargardu
2024-02-21 23:32:08 (2 lata temu)
Dyikha
 
+2 głosów:2
To nie jest Borne Sulinowo.
2024-02-17 12:27:36 (2 lata temu)
ylooC
 
Tutaj rewers zdjęcia, więc to zapewne ta sama lokalizacja co tutaj:
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2024-02-17 19:55:26 (2 lata temu)
ylooC
 
+4 głosów:4
do ylooC: A lokalizacja to Białe Koszary w Stargardzie...
2024-02-17 19:58:08 (2 lata temu)
legion
 
+1 głosów:1
do ylooC: Zgodnie z Twoją sugestią przeniesione pod właściwy adres :)
2024-02-18 07:57:16 (2 lata temu)
Cosik mi to nie wygląda na Borne Sulinowo. Nie wiem przy którym budynku mógłby być taki portal wejściowy. Ale są tu spece od architektury Bornego Sulinowa - poczekajmy :)
2024-02-16 20:54:06 (2 lata temu)
Dyikha
 
+1 głosów:1
To nie jest Borne Sulinowo.
2024-02-17 12:28:31 (2 lata temu)
labeo7
 
do legion: Z drugiej strony zdjęcia jest odręczny napis, ale nie odszyfrowałem
2024-02-17 00:00:39 (2 lata temu)
chrzan233
 
+2 głosów:2
do labeo7: Rerierenungs in meiner Rekrutenzeit.
2024-02-17 00:17:36 (2 lata temu)
ylooC
 
do labeo7: Re... reinigung in meiner Rekrutenzeit ....
Ponowne sprzątanie, lub coś w ten deseń ,,, w czasach gdy byłem rekrutem
2024-02-17 00:19:08 (2 lata temu)
ylooC
 
do chrzan233 : ehh.. byłeś szybszy, ale moim zdaniem to Rereinigung.... albo coś w ten deseń
2024-02-17 00:20:23 (2 lata temu)
do ylooC: Dwóch liter "g" to tam nie widzę.
2024-02-17 00:28:36 (2 lata temu)
ylooC
 
do chrzan233 : W takim razie Rerereinigen .... :) bo ja widzę dwa razy "i" - ale co to za słowo.... z tym reczyszczeniem ... czy coś tam... to nie mam bladego pojęcia
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uszczeg.
2024-02-17 00:31:04 (2 lata temu)
chrzan233
 
+1 głosów:1
do ylooC: Być może chodzi o ponowne sprzątanie / czyszczenie.
2024-02-17 00:41:27 (2 lata temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do chrzan233 : Też tak uważam, ... że to określnie ponownego sprzątania, i znowu i znowu...
2024-02-17 00:42:09 (2 lata temu)
chrzan233
 
+3 głosów:3
do ylooC: Byliśmy blisko, jednak niejasne słowo to "Revierreinigen". Na tarczy zegara w prawym górnym rogu:
2024-02-17 14:25:32 (2 lata temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
do chrzan233 : AAAaaa faktycznie. Tego słowa nie znałem . Dzięki!
2024-02-17 15:04:05 (2 lata temu)
ylooC
 
+3 głosów:3
2024-02-17 19:59:23 (2 lata temu)
do ylooC: Przeniesione pod wskazany adres :)
2024-02-18 07:48:09 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 2 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet