| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Aldony
1
2
3
4
5
6
7
8
9

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Aldony

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
vetinari
 
+1 głosów:1
No i teraz zatrzymajcie rozjechany parowóz....kolega jest chyba analfabetą....☺☺☺
2024-10-02 21:17:03 (rok temu)
YouPiter
 
+1 głosów:1
???
2024-10-03 07:57:51 (rok temu)
YouPiter
 
+2 głosów:2
Czytać i pisać umie, więc nie analfabeta. Te białe, małe niedociągnięcia to raczej efekt nie wyrównania zdjęcia w kadrze poprzez odpowiedni program graficzny. Jak obetnie tą zbędną cześć po stronie budynku, to lipa - część historyczna utracona. Popracowałem nad tą konkretnie fotą i zamieniłem.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2024-10-03 13:38:28 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
2024-10-03 10:51:25 (rok temu)
Jarosław Dubowski
 
+2 głosów:2
do YouPiter: Rozjechany = rozpędzony. Wstawca Antoni Piotr K. z uporem godnym lepszej sprawy wstawia zdjęcia z białą ramką.
2024-10-03 11:17:05 (rok temu)
do YouPiter: Wyszło idealnie. Tyle tylko, że problem dotyczy wielu zdjęć dodanych przez kolegę Antoniego.
2024-10-03 13:53:44 (rok temu)
YouPiter
 
+1 głosów:1
do da signa: Wiem o tym. Kolega zatem musi wszystkie foty, dodane ostatnio, popoprawiać. Ile dodanych, tyle do poprawki.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2024-10-03 14:27:49 (rok temu)
Antoni Piotr Korzeniewski
 
+3 głosów:3
do YouPiter: Założyłem,że nie powinienem ucinać starych dokumentalnych,zdjęć,zwłaszcza ,że są nie moje .Orginalne są uzupełnieniem dokumentacji obiektu , najczęściej małej rozdzielczości i bez kątów prostych .Trudno więc jest je skadrować bez ucięcia orginału obrazu , więc uważałem ,że lepsza mała,,ramka'' niż utrata nawet kawałka orginału z przed lat , czyli lepsza treść niż forma .Wrzucam jakiś przykład orginalnej karty . . A jeżeli zasady sa nieugięte to do nich się już jak widać dostosowuję .
.
2024-10-06 17:45:40 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do Antoni Piotr Korzeniewski: Lepiej wygląda zdjęcie nawet z obciętymi paroma milimetrami z boku, niż z wystającymi białymi ramkami tu i ówdzie bez ładu i składu. Cieszę się że korygujesz te fotografie. Daj znać jak ogarniesz je, wtedy przywrócimy limit dodawania zdjęć do 30. Niestety często tylko w taki dość radykalny sposób, możemy wyegzekwować od użytkowników FP skorygowanie swoich niedopatrzeń.
2024-10-06 18:09:29 (rok temu)
ylooC
 
do Antoni Piotr Korzeniewski: Proszę o informację, czy udało Ci się poprawić wszystkie fotografie z ramkami?
2024-10-09 15:59:02 (rok temu)
Antoni Piotr Korzeniewski
 
+1 głosów:1
do ylooC: Napewno nie wszystkie , bo dużo ,,ramek'' jest integralną częścią większości starych zdjęć .Poprawiam te które krzywo uciąłem lub te ,które autor umieszczał na tle innym niż biały i ramka nie jest częścią zdjęcia .Wszystkie ostatnie są zgodne z normą .Ten 1+/dobę to nie jest fajna zachęta , a napewno jak ktoś nie potrafiący pisać mówi do mnie analfabeta .Estetyka to fajna rzecz ,ale ważniejszy jest merytoryczny opis i fotografie bez cięć , Nie jestem tu cenzorem , ale tak troszkę podglądałem innych fotopolan to kilkuletnie nawet ,,kwiatki'' nikomu nie wadzą .A co do mnie to jeżeli taka wola to dalej wrzucę 1+ , a kilka wyprostuję w wolnych chwilach .
2024-10-13 19:37:27 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do Antoni Piotr Korzeniewski: Kilkuletnimi kwiatkami też się zajmiemy, o to się nie martw. Przejrzałem te skorygowane przez Ciebie i jest ok. Dużo lepiej to wygląda. W związku z tym, przywracam Ci limit 30 zdjęć dziennie ufając, że temat schludnego przycinania zdjęć które wrzucasz mamy już przerobiony. Po wylogowaniu i przelogowaniu limit wróci do 30.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: uszczeg.
2024-10-13 21:16:34 (rok temu)
do ylooC: Póki co to dzięki . Tu opis pierwszego zdjęcia gościa co mnie nazwał analfabetą . Ja zawsze czytam opis zdjęcia .Oczywiście można zrobić literówkę,,,kilka nawet ,można ortograficznie się mylić , jak tu . Faceci to wzrokowcy , ale potem też czytają . Cytat- sierpień 1991 , Jak podaje autorka zdjięcia, mieszkańcy udekorowali swoje balkony i weszli na dach, aby zobaczyć, jak papież Jan Paweł II jedzie samochodem do klasztoru na Jasnej Górze. Tak jak naprzyklad tutaj przy bloku mieszkalnym przy Najświętszej Maryi Panny 46-50. Zwracam uwage na witriny nieistniejącej juź restauraciji "Astoria". Obecnie się tu znajduje siedziba punktu gastronimocznego proponującego wiaderka z pikantnymy skrzydelkami i innymy pychotami z kurczaka.
2024-10-13 22:17:48 (rok temu)
ylooC
 
+3 głosów:3
do Antoni Piotr Korzeniewski: Kolega vetinari którego cytujesz jest Czechem... stąd te literówki (chciałbym tak znać Czeski jak on Polski). Niektóre określenia , np. analfabeta, mogą mieć inny wydźwięk w zależności od kraju. U nas to określenie raczej pejoratywne, a w Czechach być może po prostu wskazujące osobę która nie umie pisać (bez negatywnego wydźwięku). Mam nadzieję, że to trochę rozjaśnia Ci .. kontekst... przymknij oko, uśmiechnij się i po sprawie. Jestem przekonany, że nic złego nie miał na myśli.
2024-10-13 22:31:27 (rok temu)
ylooC
 
do Antoni Piotr Korzeniewski: Zacytowany przez Ciebie opis fotografii skorygowałem.
2024-10-13 22:35:40 (rok temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia rok temu)
Ulica Aldony - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet