| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat karkonoski
Więcej (8)
Obiekty w okolicy
Budynek firmy Magnum Color
30
m
Kowary
Zakłady Lniarskie „Orzeł” S.A. - O...
37
m
Kowary
Bielarska 6a
52
m
Kowary
Bielarska 21
54
m
Kowary
Bielarska 19
86
m
Kowary

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Bielarska 4a

W 2014 roku w miejsce starych zakładów powstał nowy budynek.
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
Co to za plamy? Ktoś pisał na forum, że kiedy coś takiego się przytrafia jest problem z matrycą.
2018-11-20 07:52:21 (7 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Sam nie mam pojęcia, może obiektyw był zakurzony, może matryca. Specjalista ze mnie żaden.
2018-11-20 09:14:56 (7 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Ja mam jedną taką na każdym zdjęciu (czasem usuwam) i w moim przypadku to plama oleju z mechanizmu migawki lub lustra - gruchą nie dałem rady tego zlikwidować - muszę oddać do serwisu co będzie kosztować 100 zł ...
2018-11-20 11:08:41 (7 lat temu)
Mikrob
 
+1 głosów:1
do chrzan233 : Podejrzewam, że to brud. Specjalista, czy nie o obiektyw trzeba dbać. :-)
2018-11-20 09:19:40 (7 lat temu)
do chrzan233 : Miejmy nadzieję, że to nic poważnego :) Ja mam pięcioletni aparat i już zastanawiam się nad nowym, bo matryca ma swój określony żywot.
2018-11-20 09:20:05 (7 lat temu)
2018-11-20 09:22:47 (7 lat temu)
Wacław Grabkowski
 
+1 głosów:1
do chrzan233 : Na tamtym portalu dodałem 30.10.2012 r., więc łatwo odnajdę na dysku przenośnym. Pozdrawiam :)
2018-11-20 13:38:12 (7 lat temu)
do chrzan233 : Kolego drogi, chyba nic nie schrzaniłem? :)
Bardzo Ci dziękuję za sugestię, dodałem

2018-11-20 16:51:13 (7 lat temu)
do chrzan233 : O 14.13 :)
2018-11-20 16:54:58 (7 lat temu)
do chrzan233 : Ale się porobiło :) Tak jest kiedy siedzi się na tym naszym wehikule czasu codziennie. Niekiedy trudno się połapać w słowach, kiedy obrazy są w przewadze :)
2018-11-20 17:00:55 (7 lat temu)
do chrzan233 : Tak, były, ale może jutro. Za dużo mnie na portalu, a to niekiedy rozdrażnia ;)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: literówka
2018-11-20 17:02:16 (7 lat temu)
do Mikrob: To prawda, generalnie muszę zmienić sprzęt wkrótce, bo nie jestem z tego do końca zadowolony.
2018-11-20 10:45:10 (7 lat temu)
do Wacław Grabkowski: To ten sam spacer, był gorący dzień, zapewne kurz osiadł. Korzystając z okazji- Wacławie, znalazłem archiwalne zdjęcie Twojego autorstwa z krzyżem pokutnym z Przełęczy Kowarskiej. Zdjęcie dla mnie cenne, może zechcesz odszukać i dodać na fp?
2018-11-20 10:47:39 (7 lat temu)
Bronisław Miech
 
+1 głosów:1
do chrzan233 : Takie zabrudzenia powstają przy zmianie obiektywu ja to mam bardzo często ale takie zabrudzenie można zobaczyć dopiero w domu jak wrzuci się zdjęcia na komputer. Można kupując na Allegro ROTIN Zestaw do czyszczenia matrycy MADE IN POLAND 89zł lub SZPATUŁKI DO CZYSZCZENIA MATRYCY CMOS CCD 18 zł za 8 szt. Mnie to wystarcza na cały rok.
2018-11-20 17:45:13 (7 lat temu)
Jazzek
 
do Neo[EZN]: Podczas działania różnych mechanizmów drobne cząsteczki kurzu są zasysane do wnętrza aparatu i mogą osiadać na matrycy lub gdzieś po drodze. Na youtube jest trochę filmików jak rozebrać aparat i przeczyścić co trzeba. Najlepiej jednak ćwiczyć na już zezłomowanym sprzęcie :)
2018-11-20 12:56:09 (7 lat temu)
s_mile
 
do Neo[EZN]: A dokładnie 80 - świeża wiadomość. Czyszczenie matrycy, matówki, komory lustra. Foto Doctor na Sienkiewicza.
2018-11-20 18:13:13 (7 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Rozumiem, no nic, zapytać zawsze warto;)
2018-11-20 16:47:55 (7 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Zrozumiałem, że się nie znajdzie. Dzięki, nic tu schrzanioną robotą nie zalatuje...;)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: litera
2018-11-20 16:57:45 (7 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Nie chciałbym być namolny- nie było więcej ciekawych pstryknięć podczas tej wycieczki?
2018-11-20 17:00:26 (7 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Pewnie, czekam w takim razie z zaciekawieniem.
2018-11-20 17:05:38 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 7 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet