| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Najbliższe atrakcje turystyczne
Kościół św. Antoniego Padewskiego
0.1
km
Łagów
Miejski Dom Kultury
0.2
km
Zgorzelec
Kościół NMP Królowej Korony Polski...
0.2
km
Gronów
Kościół św. Franciszka z Asyżu
0.2
km
Jerzmanki
Kościół Niepokalanego Poczęcia NMP...
0.2
km
Przewóz

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Saxon
 
Most-współpracy polsko-niemiecki .
2012-09-15 21:56:06 (13 lat temu)
Julo
 
+1 głosów:1
A po co komu taki pontonowy "most", który właściwie jest kładką dla pieszych? Pontony się przedziurawią (wyglądają na nadmuchiwane) i po moście! Nie prościej to było sznury rozwiesić?
2012-09-15 22:03:51 (13 lat temu)
Proszę o przypisanie do granic państowowych.
2012-09-15 22:41:30 (13 lat temu)
pawulon
 
do Julo: A jak pójdzie większa woda to w Szczecinie będą mieli nowy most, w dodatku za darmo ;))
2012-09-15 22:10:13 (13 lat temu)
Julo
 
do Danuta B.: przypisałem ogólnie do granic, III RP, ale w tej kategorii panuje jakiś chaos, którego nie bardzo umiem ogarnąć.
2012-09-15 23:01:13 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Fotopolanin w akcji :)
2012-10-07 22:40:52 (13 lat temu)
s_mile
 
+5 głosów:5
He he. Zaczyna się moda na autoportrety, a ja - frajer! - zamiast siebie to Pawulona promuję... :-D
2012-10-08 19:53:12 (13 lat temu)
pawulon
 
+2 głosów:2
do s_mile: Spoko, odwdzięczę się bo w kadr mi właziłeś co chwile, więc coś fajnego z Tobą w roli głównej się znajdzie ;))
2012-10-08 22:30:21 (13 lat temu)
mar
 
do pawulon: No to dawaj :)
2012-10-08 23:25:22 (13 lat temu)
Kładka prowadzi do wesołego miasteczka po niemieckiej stronie.
2015-01-15 11:26:00 (11 lat temu)
ZPKSoft
 
Andrzeju, nasz kolega Saxon też dodawał zdjęcie kładki . Może stworzyć jej obiekt.
2015-01-15 12:02:54 (11 lat temu)
Helena
 
do † Andrzej Mastalerz: To chyba jest tymczasowa na czas działalnosci wesołego miasteczka....zresztą sama jest wesoła.
2015-01-15 11:27:56 (11 lat temu)
do ZPKSoft: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2015-01-15 12:08:10 (11 lat temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia 11 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet