| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat biłgorajski
OBIEKTY - Ulica Singera Isaaca Bashevisa
4
6
5
7
9
10
11

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Singera Isaaca Bashevisa

Dawniej: Nadrzeczna
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
To nie ma być Cepelia ani skansen tylko "żywe" miasteczko kresowe. Odtworzone na podstawie zachowanych materiałów fotograficznych i dokumentów projektowych. Ze względu na zastrzeżenia strażaków domy wewnątrz są murowane a na zewnątrz drewniane.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: lit.
2013-09-28 12:34:20 (12 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do Wiesław Smyk: Czy są w sieci jakieś dokładniejsze plany tego eksperymentu?
2013-09-28 20:14:29 (12 lat temu)
2013-09-28 20:24:38 (12 lat temu)
do WW: Podobnie w Tomaszowie Lubelskim choć zakres trochę mniejszy i dotyczy odtworzenia hal targowych w rynku
2013-09-28 20:28:17 (12 lat temu)
do WW: A tu strona "głównego" architekta i szczegóły projektu od strony architektonicznej. Pan Buchalik realizował także projekty w Kazimierzu Dolnym.
2013-09-29 14:35:05 (12 lat temu)
Przyda się przy jakiś produkcjach filmowych, jako żywe Atelier, mamy jeszcze co nieco z literatury, obejmującej ten okres, do sfilmowania.Jeszcze na siebie zarobi, nie pisząc o turystach, bo to jak mówi klasyk "oczywista, oczywistość"...
2013-09-28 20:50:01 (12 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Z tymi filmami to bym nie polecał, z tego co widzę, to jest jednak projekt deweloperski a nie konserwatorski. Współczesna fantazja na tematy historyczne, fajnie że takie coś powstaje, bo jest sto razy lepsze niż nijakie szeregowe osiedle w stylu dworko-hacjendy, tym niemniej nawiązania architektoniczne i urbanistyczne dalekie są od wierności.
2013-09-28 21:25:30 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
A co mamy na tej fotce ?
2013-09-29 16:47:07 (12 lat temu)
do ZPKSoft: Na razie znam przeznaczenie dwóch budynków - dom-muzeum Singera i budynek Biłgorajskiego Centrum Dialogu, Edukacji i Tolerancji między Żydami i Polakami oraz innych organizacji. Co do pozostałych czekam na informacje. Ten na zdjęciu akurat jeszcze nie ustalony. Jak będę miał info porobię podobiekty.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: liter.
2013-09-29 17:20:49 (12 lat temu)
ZPKSoft
 
do Wiesław Smyk: Dzięki za odzew :)
2013-09-29 17:27:15 (12 lat temu)
Danuta B.
 
+3 głosów:3
Kubuś, skoryguj opis, bo wyszło, ze Polacy i Żydzi to organizacje. Miało być chyba nacje.
Mam nadzieję, ze pomysłodawcy dopiszą klienci (zwiedzający).
2013-09-29 23:32:53 (12 lat temu)
do Danuta B.: To pełny opis ze strony inwestora i pomysłodawcy. Ale chyba zostawię tylko pierwszą część.
2013-10-13 20:10:31 (12 lat temu)
Wiesław Smyk
 
+1 głosów:1
Były ambasador Izraela w Polsce Szewach Weiss powiedział podczas wizyty w Biłgoraju - Co ja mogę powiedzieć, mamy 2014 r. a w Polsce, w Biłgoraju Polacy budują synagogę....
2016-02-27 17:36:56 (10 lat temu)
Rado-NDM
 
+1 głosów:1
do Wiesław Smyk: Polacy zbudowali też Muzeum Historii Żydów Polskich. A Muzeum Historii Polski z prawdziwego zdarzenia jak nie było tak nie ma.
2016-02-28 07:01:20 (10 lat temu)
ZPKSoft
 
Kuba , czy drugie słowo w podpisie jest prawidłowe ?
2016-02-27 18:00:48 (10 lat temu)
Krzyś_
 
do ZPKSoft: jasne, gagowa od syna.
2016-02-27 18:05:26 (10 lat temu)
do ZPKSoft: syna Gagi , lejdi.
2016-02-27 18:16:04 (10 lat temu)
Wiesław Smyk
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Zmarzłem, -4 stop. palce zesztywniały i w klawisze nie trafiam.
2016-02-27 18:17:04 (10 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Fotopolan w akciji ☺
2019-10-05 20:57:38 (6 lat temu)
da signa
 
+2 głosów:2
Czy to na pewno jest Centrum Dialogu, Edukacji i Tolerancji między Żydami i Polakami ? Mi to wygląda na sushi bar.
2024-07-09 08:35:51 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
do da signa:
Wygląda, że miało powstać to Centrum, ale nie powstało...
2024-07-09 12:45:03 (rok temu)
do yani: Być może śmierć fundatora osiedla , pana Tadeusza Koźmińskiego w 2020 r spowodowała, że sytuacja uległa zmianie.
2024-07-09 12:53:50 (rok temu)
yani
 
do da signa:
On był chyba tylko założycielem fundacji, choć również jednym z fundatorów. Zdaje się, że nie dostali dotacji na to Centrum.
2024-07-09 13:08:48 (rok temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do yani: Nie wiem, jak to wygląda dziś, ale dwa lata temu sprawiało wrażenie, że budowa miasteczka się zatrzymała
2024-07-09 13:16:28 (rok temu)
da signa
 
+1 głosów:1
2024-07-09 13:20:47 (rok temu)
da signa
 
+1 głosów:1
2024-07-09 13:28:28 (rok temu)
yani
 
+1 głosów:1
2024-07-09 14:07:05 (rok temu)
Pokaż na mapie
9 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Ulica Singera Isaaca Bashevisa - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet