| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (2)
Obiekty w okolicy
Michalczyka 3-5
62
m
Wrocław
Michalczyka 4
78
m
Wrocław
Apartamenty nad Rzeką
102
m
Wrocław
Zawalenie się nabrzeża
109
m
Wrocław
Budynek nr 12
137
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
MHL
 
2016-02-28 20:46:04 (10 lat temu)
do MHL: A dlaczego tam są zdjęcia m.in. z budowy budynku na placu Strzeleckim? Pomyłka?
2016-02-28 20:48:32 (10 lat temu)
do MHL: Pamiętam w tym miejscu jeszcze zatopione poniemieckie barki.
2016-05-11 12:17:41 (10 lat temu)
MHL
 
do Columba livia: Pewnie tak
2016-02-28 21:10:07 (10 lat temu)
Byłem w okolicy, ale w aucie miałem nieco gorszy aparat. Tu się wiele zmieni.
2016-05-11 09:09:02 (10 lat temu)
Licho
 
Fotośmieszka :-)
2017-05-06 11:46:25 (9 lat temu)
do Licho: Już wie, co się stanie ;).
Tu wyraźnie widać, że pod konstrukcją była pusta przestrzeń, więc woda nie miała co wymywać.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kor.
2017-05-06 13:52:12 (9 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Pod konstrukcją tak, ale nie pod brukowaną drogą.
2017-05-06 13:58:20 (9 lat temu)
do Corvus monedula: Sugeruję, że pod brukowaną nie było, ale czas pokaże.
2017-05-06 14:04:32 (9 lat temu)
do Wacław Grabkowski: Nie było, bo woda wymyła. Zapewne przez lata.
2017-05-06 15:20:07 (9 lat temu)
Licho
 
Lada chwila powinen uzyskać elewacje…
2017-05-25 16:46:27 (9 lat temu)
Wolwro
 
do Licho: W każdym razie od tej strony ocieplanie jest zakończone.
2017-05-25 17:28:17 (9 lat temu)
max
 
Raczej nie, garaż jest na poziomie -1.
2017-12-14 12:45:15 (8 lat temu)
jens
 
Sugerujesz się tymi zacieniaczami? To mogą być pokoje biurowe. Im mniej bezpośredniego światła, tylko odbite tym łatwiej ochłodzić wnętrze w lato.
2017-12-14 12:46:15 (8 lat temu)
jens
 
Szukałem nazwy tego wynalazku i nie znalazłem. Pracowałem w biurze z takimi "zacieniaczami" i było chłodniej w lato, bo szyby się tak nie grzały.
2017-12-16 17:58:01 (8 lat temu)
Corvus monedula
 
+1 głosów:1
do jens: Tak, nimi. Te balustrady na górze też mnie zmyliły, ale widzę, że za nimi jest zadaszony taras.
2017-12-14 12:58:53 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia 8 lat temu)
Biurowiec M5 na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet