| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
ul. 1 Maja (1. máje)
ul. Boczna (Boční)
ul. Cegielniana (Cihelní)
ul. Młodzieżowa (Mládežnická)
ul. Nákladní
ul. Opletala (Opletalova)

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Dzielnica Skrzeczoń (Skřečoň)

Religia
Wojsko
Zieleń
Edukacja
Budowle
Przemysł
 
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
vetinari
 
+1 głosów:1
Leciutko poprawilem nazwe obiektu i opis ☺☺☺
2025-10-25 09:21:51 (8 miesięcy temu)
Ewqa100
 
do vetinari: Dzięki za czujność :)
2025-10-26 04:34:31 (8 miesięcy temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
Zmnilem nazwe kiedy w domu się znajduje siedziba Polskiego Związku Kulturalno-Oświatowego.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: poprawa ☺
2025-11-03 08:30:04 (7 miesięcy temu)
Ewqa100
 
+1 głosów:1
do vetinari: Dzięki :) Nigdy nie wiem jak kwalifikować obiekt, albo jak go nazywać, kiedy budynek łączy funkcje mieszkalną (na piętrze) z różnymi innymi (najczęściej na parterze).
2025-11-04 04:44:13 (7 miesięcy temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Ewqa100: Teź niejestem czasami piewien, ale ta organizacjia tu ma siedzibe od wielu lat i w prawie w kaźdej miejscowości na Zaolziu jest taką placówka.
2025-11-04 07:45:28 (7 miesięcy temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
No i dopisalem do odpowiedziego dzialu na fotopolsce ☺☺☺ Ewa w akcji ☺
2026-01-09 09:16:05 (5 miesięcy temu)
Ewqa100
 
+1 głosów:1
do vetinari: Dziękuję Franta 😊😊😊
2026-01-09 20:53:35 (5 miesięcy temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Ewqa100: Nie ma za co, przechodzielm przypadkiem naokolo ☺ Niestety, o fotopolance w akcji wiemy tylko Ty i ja ☺☺☺ Zaolzie jest poza główną strone ☺
2026-01-10 18:54:16 (5 miesięcy temu)
Ewqa100
 
+1 głosów:1
do vetinari: Trochę szkoda, że Zaolzie jest poza główna stroną. Ale mnie to nie zniechęca i już nie mogę się doczekać, kiedy znów zawitam do Bohumina, bo jeszcze sporo zaułków na mnie tu czeka ... no i smażeny hermelin z hranolkami popity dobrą czeską 12-tką 😊 No, ale do wiosny jeszcze trochę.
2026-01-11 05:09:47 (5 miesięcy temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do Ewqa100: Kiedyś, w czasach kiedy byla cieszyńska grupa naprawde mocna, chlopacy walczyili o dopiecie Zaolzia do fotopolski. Wielu z nich mialo korzenie i pochodzenia z tych terenów. Niestety, grupa cieszyńska się jakoś wylogowala na zawsze...I ja, choć bym teraz mial mieć więcej czasu, to go ciągle niemam ☺☺☺ Ostatni rok spędzilem przy remontowaniu mieszkania, i mam nadzieje źe mi się uda jakyś wypad z aparatem na te tereny...jeścze tam pozostalo sporo rzeczy do zfotografowania. I tak jak opisalaś, na koncu kaźdej wyprawy trzeba coś zjieścz i wypić. Nieprzepadam za hermelinem ale zwykly ser w panierce...podwójne fytky i jedno, dwie piwa się przydają ☺☺☺
2026-01-11 23:10:25 (5 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 5 miesięcy temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet