| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Plac Masaryka (Masarykovo náměstí)
226
781
934
935
937
938
939
940
941
942
943
944

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Plac Masaryka (Masarykovo náměstí)

Dawniej: Adolf Hitler Platz
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
WW
 
+1 głosów:1
A od kiedy to Bogumin jest na FP?
2013-06-06 13:38:53 (13 lat temu)
† Festung
 
+1 głosów:1
do WW: Nie jest, a był.
2013-06-06 13:49:44 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+2 głosów:2
Zdjęcie dedykuję tak Teresce - z uwagi na wózek jak i kolegom z drużyny cieszyńskiej. Im też zostawiam sprawę założenia obiektu i przypisania.
2018-02-20 16:34:12 (8 lat temu)
do ZPKSoft: Dziekujemy, kino nadal stoji..i czeka źe bys przyjechala i zrobila porównanie :-)
2018-02-20 16:40:30 (8 lat temu)
ZPKSoft
 
do vetinari: Nie wykluczone ;-)
2018-02-20 16:53:16 (8 lat temu)
Podmiana
2025-07-05 08:10:57 (11 miesięcy temu)
Stenek
 
Pięknie zdobione pastorały oświetleniowe
2020-05-15 21:24:26 (6 lat temu)
Toto je nesprávné datování pohlednice
2025-07-27 17:18:52 (11 miesięcy temu)
do Rafał Eckiert (Beuther) : Chyba masz racjie, te drzewka naokolo pomnika TGM ewidentnie są "swieźo" posadzone.
2025-07-27 17:50:16 (11 miesięcy temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
Owszem, to jest rynek ale w Boguminie (Nowym). Obecnie plac T. G. Masaryka.
2020-11-12 09:24:22 (5 lat temu)
do ritterswalder: Brawo, gratulacjie i śacunek. To jest Bogumin i widok z dachu Kina K3....Doedituje. Ale mam male pytanie, na jaky napęd się porusza Twój wehikuł czasu ☺☺☺???
2020-11-12 09:46:23 (5 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
do vetinari: Namesti Svobody jest w Starym Boguminie a to tutaj to namesti Masaryka w Nowym Boguminie. A po co wehikuł czasu, skoro te domy istnieją do dzisiaj?
2020-11-12 09:57:38 (5 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do ritterswalder: No popatrz jaka jestem gapa ☺☺☺ Kofeina jeścze niezadzialala. Dziękuje za poprawe...☺☺☺ I czemu wehikul czasu ? Bo juź nie raz sme rozmawiali, skąd masz takie wiedomości i wiedze. I dośli sme do wniosku, źe poprostu podruźujeś w czasie, i wieś co i jak wcześniej jak my. Owszem mogą powstać paradoksy jak naprz. Paradoks zamordowania swojego dziadka, ale To napewno niejest Twój przypadek ☺☺☺. Poprostu Twoja wiedza i Twoje informacjie nadal robią wraźenie. Naprz. wczoraj zauwaźylem przy jednym zdjięciu dodanym przez Jurka

źe ten budynek mi raczej przypomina Rezidenciję Prezidenta RP Zamek, ale pomyślalem sobie, źe moźe ten sam architekt, i co ja tam jako Czech moźe wiedzieć. Mialem wczoraj malo czasu, ale kiedy wieczorem przyśedlem z roboty i tak naszypko otworzylem fotopolske...Poprostu dobrze jest źe ktoś taky jak Ty jest międzi nami i ma opróć wehikulu czasu bardzo dobrą wiedze i pilnuje nad rangą i poziomem. I tym uzupelnia naszą wiedze o Polsce. Dziękuję Ci.....
2020-11-12 10:34:09 (5 lat temu)
ritterswalder
 
+2 głosów:2
do vetinari: Dziękuję za miłe słowa. Po prostu moim hobby od 35 lat jest jeżdżenie po miastach i wioskach historycznego Górnego Śląska (razem z Opolskiem). Kiedy zaliczyłem już wszystkie to rozszerzyłem zainteresowania na Zagłębie i inne okoliczne ziemie. Trzeba mieć dobrą pamięć i kojarzyć. No i jeszcze znajomość języka niemieckiego bardzo się przydaje.
2020-11-12 10:53:20 (5 lat temu)
do ritterswalder: Mam nadzieję źe za pare lat będe mial okazjie tak samo podruźować po swojej okolicy i uzupelniać swoją wiedze i moźe puste miejsca na naszej mapie ☺☺☺
2020-11-12 11:07:48 (5 lat temu)
Petrus
 
2023-12-29 13:21:56 (2 lata temu)
Drugi z lewej - w mundurze powstańca.
2022-02-01 17:16:27 (4 lata temu)
do ritterswalder: Moźeś proszę podacz troche więcej. Tz to jest oficialny mundur ? Dodal bym do opisu, jednacze dla tych co znają fotopolskę i są tak samo jak ja z czeskiej strony to moźe być poźyteczna informacjia, dziękuję....
2022-02-01 17:41:53 (4 lata temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
do vetinari: To był mundur Związku Powstańców Śląskich, różnił się od wojskowego. Nosili go kombatanci powstań. Grażyński to ten kurdupel - najniższy ze wszystkich ;)
2022-02-01 17:43:40 (4 lata temu)
do ritterswalder: Dziękuję, tz ten w tym mundurze powstańca jest Graźyński.....
2022-02-01 17:46:28 (4 lata temu)
Podmiana
2025-07-06 14:11:32 (11 miesięcy temu)
Pokaż na mapie
8 Dyskusji (ostatnia 11 miesięcy temu)
1939
-
1940
1939
-
1940
1939
-
1940
1939
-
1955
1939
-
1955
1997
-
2024
1997
-
2024
2024
-
2024
2024
-
2024
2024
-
2024
2024
-
2024
2024
-
2024
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet