| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Chabrowa
1
3
6

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Chabrowa

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
123456789następna
Mariusz Brzeziński
 
+3 głosów:3
Usunięto zielone litery.
2026-02-04 13:20:52 (4 miesiące temu)
Kubaa
 
do Mariusz Brzeziński: Dzięki!
2026-02-04 16:46:37 (4 miesiące temu)
Kubaa
 
+2 głosów:2
Zrobiłem ładniejszy skan tej pocztówki:
2023-10-24 14:55:54 (2 lata temu)
vetinari
 
+4 głosów:4
Wózky dla Tereski ☺☺☺
Коляски для Терезки ☺☺☺
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dodatek ☺
2020-02-19 08:38:21 (6 lat temu)
matt.sz
 
Wiecie może co to za budynek w tle po lewej stronie? Obecnie nic w tym miejscu nie ma....
2025-11-04 22:02:38 (7 miesięcy temu)
TW40
 
+1 głosów:1
do vetinari: ☺☺☺
2020-02-19 22:24:04 (6 lat temu)
legion
 
+1 głosów:1
do vetinari: To chyba "wschodni" model :-)
2020-02-20 09:04:22 (6 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do legion: Hаверное да ☺☺☺
2020-02-20 10:44:54 (6 lat temu)
legion
 
+2 głosów:2
Na tle tej ściany ustawiony był stół konferencyjny, przy którym zasiadał m.in. gen.płk. Wiktor Dubynin - pełnomocnik ZSRR d/s ewakuacji Północnej Grupy Wojsk Armii Radzieckiej oraz gen.brygady Zdzisław Ostrowski, pełnomocnik RP d/s pobytu wojsk radzieckich w Polsce.
2023-08-16 20:30:48 (2 lata temu)
Andriej Iwanowicz
 
+2 głosów:2
Nie tyle mozaika ile wzory z lastrico pochodzące z końca lat 70 - podłoga rozebranego już przeszklonego pawilonu
2023-08-29 00:28:06 (2 lata temu)
do Andriej Iwanowicz: Jak zwał tak zwał :) Ale dziwnie to wygląda obecnie w tej wielkiej ruinie. Wszystko wokół rozszabrowane a to "dzieło" - "pamiątka" po stacjonujących tu Rosjanach pozostała w całkiem dobrym stanie :)
2023-08-29 09:25:40 (2 lata temu)
Stanisław Goś
 
+5 głosów:5
Ustawione przez Niemców, używane przez Rosjan ... a później przyszli Polacy
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: poprawa
2023-12-27 12:44:23 (2 lata temu)
elev07
 
do Stanisław Goś: Przyszli polacy i ..... ?
2023-12-27 15:17:05 (2 lata temu)
legion
 
+4 głosów:4
do elev07: ... doprowadzili do takiego stanu jaki mamy obecnie :) Tu już chyba nawet "ruski chirurg" nie pomoże :)
2023-12-27 15:36:35 (2 lata temu)
Stanisław Goś
 
+2 głosów:2
do elev07: ... widać to na zdjęciach.
2023-12-27 15:45:50 (2 lata temu)
elev07
 
+4 głosów:4
do Stanisław Goś: To jak jakiś menel ze swojego mieszkania zrobi spelunę to winni są wszyscy Polacy? Obiekt ponad ćwierć wieku temu nabył sobie "Kowalski" bo miał kasę i kaprys a wszystkim innym się przypisuje jakieś tam winy tylko nie właścicielom obiektu. Należałoby nazywać rzeczy po imieni czyli rościć ewentualne pretensje do właściciela który niestety może odpowiadać w stylu "wolność Tomku w swoim domku" W każdy razie ja jako obywatel i mieszkaniec BS nie czuje w tym jakiejkolwiek winy. . Amen -)))
2023-12-27 17:37:59 (2 lata temu)
legion
 
+4 głosów:4
do elev07: Wina właściciela obiektu leży w tym, że źle zabezpieczył obiekt (lub w ogóle tego nie uczynił) - jednym słowem olał temat. Niestety ...raczej sam siebie nie okradł i nie zdewastował obiektu. To uczynili Polacy, którzy akurat potrzebowali jakieś fanty z obiektu - bądź to dla siebie, bądź mieli na nie zamówienie. Teraz już nie ma co kraść więc obiekt jest dewastowany. Ciekawe kiedy znikną ostatnie marmurowe fragmenty z westybulu ?! I na to w końcu znajdzie się chętny.
2023-12-27 18:36:06 (2 lata temu)
legion
 
+2 głosów:2
Żałuję tylko, że nie udało mi się zwiedzić obiektu wewnątrz w takim stanie jak widoczny jest na tej fotografii.
2023-12-27 15:45:44 (2 lata temu)
legion
 
+1 głosów:1
W/g tego szkicu sytuacyjnego gdzieś w tym miejscu, pod posadzką kryje się schron. Ciekawe, czy ktoś już do niego dotarł ?!
2023-12-27 18:44:14 (2 lata temu)
Widać, iż pomieszczenie dawnej niemieckiej piwiarni zostało "zmodernizowane" przez Rosjan, którzy wybudowali tu ścianki działowe tworząc kilka mniejszych pomieszczeń.
2024-06-11 05:44:16 (2 lata temu)
legion
 
+3 głosów:3
Oczywiście, jak zwykle zabrakło nam czasu na dokładne spenetrowanie kanałów technicznych i przyjrzeniu się im bliżej - ale co ma wisieć nie utonie :) Wszystko jeszcze przed nami.
2024-06-12 19:32:09 (2 lata temu)
labeo7
 
+2 głosów:2
2024-09-04 23:56:08 (rok temu)
Pokaż na mapie
90 Dyskusji (ostatnia 4 miesiące temu)
Ulica Chabrowa - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet