| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Brzeska 11
Obiekty w okolicy
Brzeska 9
31
m
Warszawa
Brzeska 13
36
m
Warszawa
Brzeska 8
43
m
Warszawa
Brzeska 8
47
m
Warszawa
Brzeska 7
58
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Trzypiętrowa kamienica wraz z oficynami została wzniesiona w latach 1898-1899 dla Stanisława Borzuchowskiego.
Posiada kilkadziesiąt lokali mieszkalnych i kilka lokali użytkowych w przyziemiu.
Borzuchowski już w pierwszych latach XX wieku odsprzedał kamienicę Wacławowi Gasiorowskiemu; w późniejszym okresie domem zarządzał jego spadkobierca - syn Stanisław, który odsprzedał kamienicę Geyerowi Łęczyckiemu.
Tuż przed wybuchem II wojny jej właścicielem był Chaim Rotberger.
W okresie okupacji na dwóch podwórkach zostały wzniesione kapliczki.
W 1945 roku kamienica przy Brzeskiej 11 przeszła na podstawie dekretu Bieruta na własność miasta.
Kamienica ujęta jest w gminnej ewidencji zabytków.
TJ
Ciekawostki
W pierwszych latach XX stulecia działała w niej bezpłatna,
więcej
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Mam problem,żeby dopisac to zdjęcie do pozostałych lokalizacji. Jak wyszukuje obiektu to na liście pojawiają mi się wszystkie polskie miasta.
2018-07-09 22:06:50 (7 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Dopisane. U mnie wszystko działa prawidłowo. Zero problemów :)
2018-07-09 22:36:07 (7 lat temu)
do da signa: Jeżeli tak się dzieje to znaczy, że nie znaleziono poszukiwanego obiektu (galerii zdjęć).
2018-07-09 22:07:40 (7 lat temu)
do da signa: Wpisałaś najpierw Warszawę ? :)
2018-07-09 22:07:48 (7 lat temu)
do Neo[EZN]: Ale to dziwne, przecież te obiekty są. Czy mogłys spóbowac ? Może u mnie cos nie działa.
2018-07-09 22:17:13 (7 lat temu)
do da signa: A co wpisujesz do okienka wyszukiwania?
2018-07-09 22:21:38 (7 lat temu)
do Neo[EZN]: symbol obiektu, robiłam tak dotychczas i działalo
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2018-07-09 22:25:10 (7 lat temu)
do da signa: Czego konkretnie szukasz ? Jaki obiekt ?
2018-07-09 22:25:57 (7 lat temu)
do Desperado: wymienione w opisie, Brzeska 9 ,11, i targowa 26-30
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2018-07-09 22:29:21 (7 lat temu)
do da signa: Wpisuję do okienka "Brzeska 11" i wyświetla mi dwie propozycje - z Wrocławia i z Warszawy. Podobnie z Targową:
2018-07-09 22:31:35 (7 lat temu)
do da signa: Na jakiej domenie przeglądasz stronę? Fotopolska.eu czy może warszawa.fotopolska.eu?
2018-07-09 22:32:04 (7 lat temu)
do Neo[EZN]: chodzi o warszawe
u mnie nic takiego się nie pojawia, tylko ta lista miast, może uprawnienia mi zabrali?
2018-07-09 22:33:01 (7 lat temu)
do Neo[EZN]: Nie zwroicłam na to uwagi, a jak powinnam?
2018-07-09 22:33:56 (7 lat temu)
do da signa: Jak wygodnie ale gdybym znał nazwę domeny strony którą przeglądasz to łatwiej by mi było znaleźć ewentualny błąd :)
2018-07-09 22:34:52 (7 lat temu)
do da signa: Jak wygodnie ale gdybym znał nazwę domeny strony którą przeglądasz to łatwiej by mi było znaleźć ewentualny błąd :)
2018-07-09 22:34:53 (7 lat temu)
do Neo[EZN]: spróbuję jeszcze raz i wtedy ci odpowiem, hm...tylko ,że obiekty juz są przypisane , dzieki niewidzialna reko :)
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: dopisek
2018-07-09 22:35:53 (7 lat temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do Desperado: włąsnie zauwazyłam, dziekuję..dziś juz nie będe nic kombinowac, ale przy nablizszej okazji postaram się ustalić te demony ;)
2018-07-09 22:39:32 (7 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do da signa: Nie ma za co. Zawsze chętnie pomogę. Mnie też tu tłumaczono z cierpliwością :)
2018-07-09 22:44:32 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
Danusiu, cała seria fotek z grupowego focenia Starej Pragi ?
2020-12-28 22:06:44 (5 lat temu)
da signa
 
+2 głosów:2
do ZPKSoft: Tak. chodziłam kiedyś na takie grupowe spacery. Do dziś są organizowane, ale ja już wolę chodzić swoimi ścieżkami :)
2020-12-28 22:10:32 (5 lat temu)
da signa
 
+1 głosów:1
To nie jest Brzeska 11?
2023-10-29 09:32:02 (2 lata temu)
yani
 
+1 głosów:1
do da signa:
Oczywiście, że 11:

Dzięki!
2023-10-29 10:10:31 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 2 lata temu)
Brzeska 11 - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet