| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Osiedle Waniliowe
19
21
Obiekty w okolicy
Waniliowa 21
49
m
Wrocław
Waniliowa 19
53
m
Wrocław
Laurowa 12
66
m
Wrocław
Laurowa 14
77
m
Wrocław
Kminkowa 43
91
m
Wrocław

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Licho
 
Według MPZP:

Zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna (plus towarzyszące, pomijam).
[...]
4) budynki mieszkalne wielorodzinne dopuszcza się wyłącznie jako
wolno stojące, o nie więcej niż jednej klatce schodowej i o
liczbie mieszkań nie większej niż 9;
5) wymiar pionowy budynku lub budowli przekrytej dachem, mierzony
od poziomu terenu do najwyższego punktu pokrycia dachu, nie
może być większy niż 13 m
6) liczba kondygnacji naziemnych budynków nie może być większa
niż 3;
2016-05-30 21:15:59 (10 lat temu)
To chyba inwestycja Osady. Wizualizacje szeregówek przy Laurowej po środku tej strony
2016-05-30 23:25:36 (10 lat temu)
mamik
 
Inwestor Marbud Jeszcze nie ma w ofercie na stronie. Adres działki wg to Kminkowa.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Uzupełnienie
2016-05-31 08:08:32 (10 lat temu)
tslipa
 
Ta budowa to "Osiedle Waniliowe" (jeśli można, to proszę o zmianę jej nazwy). Będzie to 14 trzykondygnacyjnych budynków, z czego dwa od strony Waniliowej będą miały lokale użytkowe. Sprzedaż prowadzi firma Imodom:
2016-07-26 16:00:25 (9 lat temu)
do Cristoforo: No to zgadza się z tym co podał Licho.
2016-05-30 23:34:42 (10 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Pamiętajcie, że na sąsiednich działkach wymogi są takie same.
2016-05-31 04:19:27 (10 lat temu)
Licho
 
do Neo[EZN]: Polemizowałbym. Opis z MPZP wyklucza szeregówki, pasuje do czegoś w rodzaju „willi miejskiej” (małe budynki wielorodzinne wolnostojące).
2016-05-31 04:30:15 (10 lat temu)
do tslipa: Dzięki, ktoś już zmienił nazwę, ja dopisałem inwestora.
2016-07-26 22:47:59 (9 lat temu)
k7hdsA
 
+1 głosów:1
Inwestorem jest prawdopodobnie P.H.U. "MARBUD" Jutrosin, bazując na tym wpisie:
2019-11-13 12:05:12 (6 lat temu)
tslipa
 
Akurat na tym odcinku to ulica Laurowa, dopiero przy blokach Osady nie ma nazwy ;)
2016-08-16 16:57:42 (9 lat temu)
Kiedy tu byłem pół roku temu to ogrodzenie nie było kompletne ale teraz widzę że jest fatalne choć jest postęp w budowie. Dziwnie to wygląda...
2017-04-24 22:21:30 (9 lat temu)
do Neo[EZN]: Sprzedali 36 mieszkań (choć trzy są opisane z błędem "sprzeadne") - mam nadzieję, że ci którzy kupili te mieszkania doczekają się swoich "czterech ścian"...
2017-04-24 22:28:08 (9 lat temu)
Westend
 
do Neo[EZN]: Postęp może i jest, ale teren budowy wygląda przygnębiająco. Wszystko sprawia wrażenie, jakby wszyscy pozabierali narzędzia i uciekli.
2017-04-25 20:49:33 (9 lat temu)
do Westend: Przyjadę tu z aparatem za dwa, trzy tygodnie i zobaczymy czy coś się zmieni.
2017-04-25 20:54:16 (9 lat temu)
do Westend: Byłem tam dzisiaj i faktycznie teren budowy wygląda tak jak napisałeś. W jednym budynku siedział cieć i oglądał telewizję ale porównując moje zdjęcia z Twoimi zauważyłem niewielki postęp prac - będę dzisiaj wrzucał zdjęcia więc będzie można porównać ( polecam też zobaczyć czerwony wpis na stronie )
2017-05-02 16:44:24 (9 lat temu)
esski
 
do Neo[EZN]: Tylko nie jeździj w najbliższych dniach po Wojszycach.. Obfociłem wszystko co nowe.. I nie tylko.. Szkoda dublować rejony..Dużo się tu buduje.. Klasztorna z okolicami nie do poznania.. Gałczyńskiego wymiata..
2017-04-25 20:57:43 (9 lat temu)
do esski : Dobrze wiedzieć :) Wybiorę się zatem w inne miejsca, np. gdzieś na północ / Psie Pole bo tu też trochę się dzieje choć nie aż tyle jak na południu.
2017-04-25 20:59:40 (9 lat temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
Wykorzystując tą fotografię chyba trzeba zrobić porządek w ul. Waniliowej... chaos ogólny... Cześć jako Osiedle Waniliowe, część jako bezpośrednio Waniliowa, część jako Osiedla Wanilia...
2024-10-21 20:09:13 (rok temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do ylooC: Oczywiście mogę do tego podejść, ale najpierw pytam lokalnych czy to faktycznie tak tam jest, że nikt nic nie wie. Dajcie znać pls.
2024-10-21 20:16:29 (rok temu)
Pokaż na mapie
5 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Budowa Osiedla Waniliowego.
Nowe osiedle przy ulicy Waniliowej.
2016
-
2016
2016
-
2016
2016
-
2017
2017
-
2017
2017
-
2017
2017
-
2017
2017
-
2017
2017
-
2018
2017
-
2019
2019
-
2019
Osiedle Waniliowe - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet