| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (9)
Obiekty w okolicy
Podhalańska 15e
30
m
Gdańsk
Podhalańska 15a
39
m
Gdańsk
Podhalańska 15c
54
m
Gdańsk
Świerkowa 8
69
m
Gdańsk
Liczmańskiego 12
113
m
Gdańsk

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
Tablica:
„Bunkier – w rzeczywistości powojenny schron obrony przeciw-lotniczej wybudowany został w latach 50. ubiegłego wieku na wypadek kolejnej wojny światowej. Schron wykonany jest ze zbrojonego betonu. Składa się z jednego korytarza długości około 90 m, szerokości 1,4 m oraz wysokości 1,9 m. Do roku 2001 obiekt był w użytkowaniu Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Ochrony Ludności Urzędu Miasta w Gdańsku, a zarząd nad nim sprawował PGM w Oliwie. W dokumentacji PGM schron wpisany jest jako szczelina żelbetowa kategorii „B” dziewięciokomorowa. Schron posiada dwa wejścia. Jedno
aktualnie zamknięte na stałe. Drugie – zabezpieczone dorobionymi w 2004 drzwiami betonowymi. Oryginalne metalowe podwójne drzwi gazoszczelne zostały niestety .
br /> Dodał
więcej
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Nazwa obiektu brzmi nieco spożywczo, skojarzenie do śledzia w pomidorach ;-) A poza tym litera "W" powinna być mała.
2015-11-21 17:34:12 (10 lat temu)
elmis
 
Widzę, znowu ktoś zmienił podpis.
2015-11-21 21:24:55 (10 lat temu)
elmis
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2015-11-21 21:25:15 (10 lat temu)
elmis
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2015-11-21 21:25:47 (10 lat temu)
elmis
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2015-11-21 21:26:08 (10 lat temu)
elmis
 
+1 głosów:1
do ZPKSoft: Może i tak się kojarzyć , a nazwę zmieniłam na poprawną. Dziękuję za zwrócenie uwagi.
2015-11-21 17:48:47 (10 lat temu)
WW
 
do ZPKSoft: A "bunkier" i "Oliwa" to niby wielkimi powinny być? :)
2015-11-21 20:08:09 (10 lat temu)
Oliwiak
 
+1 głosów:1
2015-11-26 18:42:09 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 10 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet