| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (4)
Obiekty w okolicy
Sienkiewicza 23-25
66
m
Bystrzyca Kłodzka
Market Biedronka
120
m
Bystrzyca Kłodzka
Urząd Skarbowy
146
m
Bystrzyca Kłodzka
Mickiewicza 8
201
m
Bystrzyca Kłodzka
Trafostacja
240
m
Bystrzyca Kłodzka

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Euromatch sp. z o.o.

Zbudowano: 1897
Dawniej: Bystrzyckie Zakłady Przemysłu Zapałczanego
1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
selene
 
+4 głosów:4
Adamie, b.dobrą pracę wykonujesz. !!!!!
2013-03-28 14:32:34 (13 lat temu)
Stenek
 
+2 głosów:2
do selene: Kiedyś dawno temu zwiedzaliśmy ten zakład. Ktoś nam wtedy opowiedział kawał na temat jakości tych zapałek: "Spaliła sie fabryka zapałek w Bystrzycy. Spalił się cały zakład - zapałki ocalały! " ;-)
2013-03-29 09:16:38 (13 lat temu)
† Yanek
 
+2 głosów:2
do Stenek: O gdańskich, produkowanych na ul. Twardej było nie inaczej. Znany rysownik Zbigniew Jujka kiedyś narysował obrazek na którym w tle pali sie duży budynek a przed nim stoi mały chłopczyk oraz dowódca strażaków. Ten ostatni trzyma pudełko zapałek z Gdańska i się zdumiony pyta chłopca - Jak żeś to zrobił ??? Taki dowcip swego czasu był, jak to zagraniczniak kupił pudełko gdańskich "niepałek" i chciał zapalić papierosa. Wyciągnął jedną zapałkę, potarł i nic, drugą i jest tak samo, kolejne i nic, w końcu wyciągnął ostatnią, potarł i się zapaliła i mógł zaciągnąć się papierosem. Po czasie postanowił znów sobie zapalić papierosa i kupił w kiosku kolejne pudełko. Wyciągnął zapałkę, potarł a ta ... zapaliła się, po czym resztę zapałek wyrzucił ;)
2013-03-29 09:30:52 (13 lat temu)
mamik
 
+1 głosów:1
do † Yanek: A gdzie produkowano tzw zapałki sztormowe ze zwiększonym ładunkeim? Pamietam, że służyły jako materiał do różnych eksperymentów pirotechnicznych ;-)
2013-03-29 09:36:43 (13 lat temu)
† Yanek
 
+1 głosów:1
do mamik: O ile pamietam to ZPZ Sianów.
2013-03-29 10:55:08 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 13 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet