| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Zespół przyrodniczo-krajobrazowy „Żabie Doły”

Murale

m
Obiekty w okolicy
Wiadukt
364
m
Bytom
Wiadukt
375
m
Bytom
Schron bojowy nr 2
419
m
Bytom
Wiadukt
447
m
Bytom
Wiadukt kolejowy
499
m
Bytom

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
I ten wiadukt chyba teź warto zaloźycz jako obiekt...
2017-02-02 09:23:41 (9 lat temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do vetinari: Irek nie lubi dodawać obiektów i znaczników, fajne foty ale nie zaznaczone.
2017-02-02 09:41:34 (9 lat temu)
do vetinari: Tych wiaduktów tam jest ze 3
2017-02-02 14:52:43 (9 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : A śkoda...Troche wiary w swoje umietnośczi po ranu niezaśkodzi :-).....
2017-02-02 09:47:31 (9 lat temu)
do vetinari: Irek umiejętności ma tylko ......
2017-02-02 10:38:54 (9 lat temu)
do ireneusz1966: Mniej więcej Wiesz który to wiadukt. Obiekt Zespołu .... założyłeś ale znacznika już ne i szukaj gdzie to. Irku bez obrazy ile my z Eugeniuszem zakładaliśmy za Ciebie obiektów i znaczników tylko P..B.. wie. Ja nie znam tych okolic Katowic i jest mi ciężko to wszystko znaleźć. Już nie wspomnę jak obiecywałeś że będziesz tego pilnował.
2017-02-02 15:16:38 (9 lat temu)
do ireneusz1966: Ten wiadukt nie jest z tego obiektu
2021-02-02 15:15:05 (5 lat temu)
piotr brzezina
 
+2 głosów:2
do ireneusz1966: Wiadukty już przeniosłem, nie musisz dziękować
2021-02-07 14:09:49 (5 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+4 głosów:4
do piotr brzezina : Masz założony
2017-02-02 20:38:51 (9 lat temu)
Ireneusz1966 Ten wiadukt nie jest z tego obiektu
2021-02-02 15:15:53 (5 lat temu)
Anneob
 
+1 głosów:1
Fotopiesek :)) Mnie, udało się niedawno ''trafić'' fotokionika. :))
2021-06-19 00:25:48 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
3 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet