| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. Zabrzańska
Więcej (88)
Obiekty w okolicy
Gospoda bezalkoholowa Hohenzollern
58
m
Bytom
Jagiellońska 27
72
m
Bytom
Miarki 1
81
m
Bytom
pl. Wolskiego 7
82
m
Bytom
PKP Energetyka
93
m
Bytom

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Wiadukt kolejowy

Obiekt jest w trakcie remontu
1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
elot360
 
+1 głosów:1
Wiadukt znajduje się nad ulicą Zabrzańską. uważam że z obiektu powinny zostać usunięte powiązania z ulicami Łagiewnicką i Miarki
2024-08-16 15:43:34 (rok temu)
Eugeniusz S.
 
+3 głosów:3
do elot360: Masz odpisane.
2024-08-16 18:26:34 (rok temu)
elot360
 
+1 głosów:1
do Eugeniusz S.: Dziękuję uprzejmie
2024-08-16 18:32:17 (rok temu)
elot360
 
+2 głosów:2
Dopisałem do zdjęcia obiekt typu tramwaju na nim widoczny
2025-04-10 12:16:40 (rok temu)
Świetne zdjęcie, zazdroszczę Ci. Wpuścili, czy się wbiłeś?
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: popr.
2024-06-16 13:49:41 (2 lata temu)
do Wacław Grabkowski: Jak było czerwone na skrzyżowaniu to wszedłem.
2024-06-16 14:12:21 (2 lata temu)
do Eugeniusz S.: Niebywałe! W czasie rozbiórki ulica w ruchu? Zerknij w prawo, gruz rozpierniczył barierkę.
Moja znajoma jechała kiedyś przez wieś i z podwórka wyskoczył pies. Odruchowo odbiła w lewo i znalazła się w ogródku. Tu mogło być podobnie :) Tylko że tutaj mogło dojść do czołówki.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: popr.
2024-06-17 10:06:14 (2 lata temu)
do Wacław Grabkowski: Przejazd pod wiaduktem na czas rozbiórki nie był przejezdny po południu już był przejazd.
2024-06-17 10:36:02 (2 lata temu)
Dobry dokument.
2024-06-16 11:09:13 (2 lata temu)
do Wacław Grabkowski: Tu masz pokazane ostatnie przęsło kolei wąskotorowej które już nie powróci na swoje miejsce.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: link
2024-06-16 11:45:00 (2 lata temu)
elot360
 
+1 głosów:1
Można jakoś przebudowę wiaduktu wydzielić? To się chyba nazywa "Temat" czy jakoś tak, myślę o oddzieleniu zdjęć wiaduktu sprzed remontu i tych po remoncie od zdjęć w trakcie przebudowy. Coś jak są teraz wydzielone zdjęcia z przebudowy stacji i hali peronowej
2024-09-22 22:21:39 (rok temu)
elot360
 
+1 głosów:1
Zmień proszę "Bobrek" na "Śródmieście"
2024-09-25 11:56:25 (rok temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
do elot360: Już ktoś zmienił a ja zmieniłem na pozostałych
2024-09-25 12:34:13 (rok temu)
elot360
 
do Eugeniusz S.: Dziękuję uprzejmie
2024-09-25 13:21:16 (rok temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet