| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Pierzeja południowa
19
20
21
22
23
24
25
26
Obiekty w okolicy
Rynek 25
9
m
Bytom
Rynek 23
23
m
Bytom
Rynek 26
29
m
Bytom
Rynek 22
40
m
Bytom
Józefczaka 29
46
m
Bytom

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
W Sycylii to nawet często bywam :)
2012-01-23 11:25:37 (14 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
A cóż to jest? Pasuje jak przysłowiowa "pięść do oka", a nawet gorzej. Pomysłodawcę tego kiczu powiesił bym za ja.....kiś organ na haku.
2012-01-23 12:03:44 (14 lat temu)
Dom został zbudowany na miejscu zniszczonej kamienicy w 1945 roku
2012-01-23 12:11:44 (14 lat temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
Mi się akurat to podoba lepszy taki niż goły
2012-01-23 12:13:24 (14 lat temu)
Chyba z cementu ?
2012-01-23 12:14:33 (14 lat temu)
Gusty, gustami, ale kamienica i tak wygląda o niebo lepiej od przeciętnego bytomskiego budynku.
2012-01-23 12:17:11 (14 lat temu)
do pawulon: Ale pizze maja dobrą :)
2012-01-23 12:09:48 (14 lat temu)
pawulon
 
do Tomasz Górny (Nemo5576): A z czego te ozdoby są, chyba nie z metalu?
2012-01-23 12:11:40 (14 lat temu)
Tomasz Górny (Nemo5576)
 
+1 głosów:1
do pawulon: Za wysoko żeby pomacać :)
2012-01-23 12:12:46 (14 lat temu)
pawulon
 
do Rafał Eckiert (Beuther) : Lepszy goły, takie moje zdanie.
2012-01-23 12:14:16 (14 lat temu)
pawulon
 
do Rafał Eckiert (Beuther) : Gdyby to nie były takie monumentalne akcenty architektoniczne to może i dodały by kolorytu tej budowli, ale w tym przypadku jest to przerost treści nad materią.
2012-01-23 12:17:22 (14 lat temu)
do Tomasz Górny (Nemo5576): Masz rację
2012-01-23 12:18:00 (14 lat temu)
do pawulon: Mi to nie przeszkadza bo chodzę koło niego 30 lat
2012-01-23 12:21:17 (14 lat temu)
pawulon
 
do Rafał Eckiert (Beuther) : Jasne, do wszystkiego można się przyzwyczaić ;)
2012-01-23 12:24:31 (14 lat temu)
Jeśli mnie pamięć nie myli tu dawniej mieścił się Pewex.
2020-12-06 16:30:58 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
2 Dyskusje (ostatnia 5 lat temu)
2012
-
2018
2012
-
2019
2018
-
2022
2020
-
2024
2024
-
2024
Rynek 24 na innych zdjęciach
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet