| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Zakład Górniczy EKO–PLUS Sp. z o. o.
Obiekty w okolicy
Strzelców Bytomskich 127
126
m
Bytom
Hala Sportowa
172
m
Bytom
Pomnik górnika
205
m
Bytom
Tablica informacyjna
249
m
Bytom
Biurowiec "armapomp" A
275
m
Bytom

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Zakład Górniczy EKO–PLUS Sp. z o. o.

Obiekt istnieje częściowo
Dawniej: Grube im Walde Beuthengrube, Kopalnia Bytom, Kopalnia Powstańców Śląskich
1 subskrypcja

Kopalnia "Bytom" - później kopalnia "Powstańców Śląskich"

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
To wieża Szybu Skipowego kopalni Powstańców Śląskich (dawniej KWK Bytom)
2014-01-10 21:35:52 (12 lat temu)
O innej nazwie niż "Skipowy" nie słyszałem, dlatego też napisałem to z dużej litery.
2014-01-11 20:46:33 (12 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do Mariusz Senderowski: Jaka była nazwa szybu?
2014-01-10 21:37:12 (12 lat temu)
do Eugeniusz S.: Trochę późno dołączam do dyskusji, ale natrafiłem na to zdjęcie w książce „Tradycje górnicze Ziemi Bytomskiej” z 1967 r. Pod fotografią widnieje podpis: „Nowy szyb z wyciągiem skipowym w kopalni Bytom”.
2026-06-24 01:10:49 (4 dni temu)
ZPKSoft
 
Dlaczego fotka cz.-biała ?
2016-07-25 16:42:19 (9 lat temu)
do ZPKSoft: Byłem z wnukiem miałem przełączone i nie zrobiłem w kolorze.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: błąd
2016-07-25 17:02:38 (9 lat temu)
Na pierwszym planie kolejka wąskotorowa wywożąca skałę płoną na hałdę. Poniżej linia kolejowa Bytom-Tarnowskie Góry.
2017-01-08 19:51:18 (9 lat temu)
Dziękuję za opisanie
2017-01-08 19:59:16 (9 lat temu)
augiasz
 
Dlaczego dodajesz napis z Twoimi danymi w lewym dolnym rogu? Nie jesteś przecież autorem...
2017-07-21 19:27:33 (8 lat temu)
ritterswalder
 
+1 głosów:1
Tylko że to nie Heinitz tylko Bojtnerka - Beuthengrube (zresztą wyraźnie napisane w podpisie).
2017-07-22 08:38:59 (8 lat temu)
pawulon
 
do augiasz: Pewnie Rafał zapomniał odhaczyć kwadracik w edytorze ;)
2017-07-21 19:39:06 (8 lat temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
do augiasz: Akurat ta nie jest najlepszej jakości , ale dlatego że ja muszę to "obrobić" (poświęcić mój czas) ,a ktoś umieści na jakieś stronie i nie poda źródła .
2017-07-21 19:53:51 (8 lat temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
do augiasz: aha wydawało mi się że autora wpisuje się w pozycji Autor
2017-07-21 19:56:41 (8 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
do Rafał Eckiert (Beuther) : Tak robią z moimi zdjęciami na tym po....facebooku
2017-07-21 19:55:49 (8 lat temu)
pawulon
 
do Rafał Eckiert (Beuther) : Rafał, przyjęliśmy że swój podpis dajemy tylko pod fotkami własnego autorstwa, więc proszę, trzymaj się tych ustaleń.
Jak byś restaurował ołtarz Wita Stwosza to też byś dodał swój podpis, bo przecież ciężko nad nim pracowałeś?
2017-07-21 20:25:08 (8 lat temu)
do pawulon: A fotopolska może być ???
2017-07-21 20:30:47 (8 lat temu)
pawulon
 
do Rafał Eckiert (Beuther) : Logo po prawej owszem.
2017-07-21 20:40:00 (8 lat temu)
do ritterswalder: Poprawiłem podpis i przypisanie. Zaiste do Hajnicgruby nijak mi to nie pasowało, a krój pisma podpisu specyficzny...
2017-07-22 16:54:02 (8 lat temu)
do ritterswalder: Jakoś ja nie umiem odczytywać tej czcionki Sütterlin
2017-07-22 17:57:17 (8 lat temu)
Skąd to jest? Jakieś czasopismo czy książka?
2021-06-08 14:50:03 (5 lat temu)
do ritterswalder: Werkszeitung für die Belegschaft der Beuthengrube
2021-06-09 13:58:58 (5 lat temu)
do Rafał Eckiert (Beuther) : Lepiej jako źródło podawać tę gazetę, biblioteka cyfrowa to tysiące tytułów.
2021-06-09 14:53:22 (5 lat temu)
do ritterswalder: Wiem że tak lepiej ale znowu trzeba źródło założyć lub wpisywać za każdym razem przy opisie😓
2021-06-09 15:21:13 (5 lat temu)
yelonky
 
+1 głosów:1
Wentylator WOK 4d
2022-07-17 09:02:41 (3 lata temu)
Zapewne dyfuzor z tłumikiem.
2022-07-18 08:05:59 (3 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+2 głosów:2
To jest budynek rozdzielni.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: awawa
2022-03-21 16:07:21 (4 lata temu)
Jarosław Dubowski
 
+1 głosów:1
Często spotykany układ - na dole komory transformatorów (charakterystyczne kratki wentylacyjne nad i pod drzwiami, poziom posadzki na wysokości umożliwiającej wysunięcie transformatora bezpośrednio na platformę transportową), pozostała część dolnej kondygnacji to celki SN, rozdzielnia 400/500V na kondygnacji górnej.
2022-03-22 08:02:01 (4 lata temu)
yelonky
 
+1 głosów:1
do Jarosław Dubowski: Celki 6kV są w górnej części rozdzielni na dole jest 500V
2022-07-17 09:02:03 (3 lata temu)
do yelonky: A, czyli na odwrót.
2022-07-18 08:07:38 (3 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+3 głosów:3
Dałem znacznik na mapie.
2022-03-21 16:15:32 (4 lata temu)
yelonky
 
+1 głosów:1
Jest do dyfuzor wentylatora WOK 4DU
2022-07-17 09:03:46 (3 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+3 głosów:3
Piotr szybu tu nie widać to jest głowica wieży wyciągowej szybu Kopernik.
2024-11-01 13:06:24 (rok temu)
piotr brzezina
 
+1 głosów:1
do Eugeniusz S.: Co hajer to hajer :-) . Dzięki
2024-11-01 16:16:42 (rok temu)
Pokaż na mapie
13 Dyskusji (ostatnia 4 dni temu)
Bytom - Kopalnia Bytom ( Powstańców Śląskich ) / Beuthen Stadtwald - Neue Beuthen Grube
Kopalnia Węgla Kamiennego "Bytom"
1925
-
1944
1925
-
1944
1936-1944
1936
-
1944
1935
-
1967
1935
-
1967
2010
-
2015
2010
-
2015
2015
-
2017
2016
-
2018
2018
-
2018
Zakład Górniczy EKO–PLUS Sp. z o. o. na innych zdjęciach
1927
-
1927
1927
-
1927
Zakład Górniczy EKO–PLUS Sp. z o. o. na archiwalnych mapach i planach
Zakład Górniczy EKO–PLUS Sp. z o. o. - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet