| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Kolejowa
1
5
1a
2a
4
6
7
11
10
12
14
13
15
17
19
18
20
21
25
33

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Kolejowa

Dawniej: Humboldstraße / ul. Koniewa
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
Czyżby to zdjęcia nieistniejącego już cmentarza na rogu ulic kolejowej i wrocławskiej?
2018-06-30 03:25:23 (7 lat temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
Podmiana.
2024-11-20 19:33:39 (rok temu)
PL
 
+1 głosów:1
Zdjęcie zrobione jest na dzisiejszym zjeździe autobusowym z ul Kolejowej . Widoczny w oddali dawny budynek Kolei Dojazdowych przy ul Powstańców Warsz. 1
2013-02-01 13:08:54 (13 lat temu)
do PL: Rzeczywiście, po lewej widoczne wagony kolejowe .
2013-02-01 13:27:57 (13 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
W trakcie remontu stacji nastawania ma zostać rozebrana. Petycja w sprawie remontu
2021-03-20 22:23:14 (5 lat temu)
Desperado
 
+5 głosów:5
"Informujemy, że w dniu 30 września 2022 r. po ponownym rozpatrzeniu sprawy, do rejestru zabytków nieruchomych województwa śląskiego pod numerem A/850/2022 został wpisany budynek modernistycznej bramowej nastawni kolejowej „Bt", znajdującej się na stacji kolejowej w Bytomiu wraz z suwakowymi urządzeniami sterowania ruchem kolejowym, znajdującymi się w budynku tej nastawni, stanowiącymi jej wyposażenie".
2022-10-11 11:50:54 (3 lata temu)
Brązowa elewacja bardziej do mnie przemawia niż ta biel z różem.
2019-01-27 13:55:05 (7 lat temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
do Neo[EZN]: Jeszcze przy ruchliwej ulicy i zimą jak pług przejedzie.
2019-01-27 14:51:50 (7 lat temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
Nie są to może bloki przy ul. Kolejowej ? podobne ,tylko ten pierwszy chyba jest z balkonami .
2019-11-12 18:28:22 (6 lat temu)
Ewqa100
 
+1 głosów:1
do Rafał Eckiert (Beuther) : Też mi się tak wydaje, centralnie Kolejowa 7-11, z prawej 1-5, Tutaj dobrze to widać
2019-11-15 03:54:20 (6 lat temu)
labeo7
 
+1 głosów:1
Gdzie tu jest hala peronowa?
2020-04-09 12:16:43 (6 lat temu)
I ja sie pytam gdzie?
2020-04-09 13:00:46 (6 lat temu)
Jest tu kapliczka (ale obrócona tyłem) i nastawnia (ale bramki zasłaniają). A więc foto nie dokumentuje niczego.
2020-04-09 13:36:58 (6 lat temu)
Nastąpiła z pewnością pomyłka. Zdjęcie nie powinno być przypisanego do hali peronowej a do nastawni
2020-04-09 13:48:54 (6 lat temu)
elot360
 
Pytanie mam o kapliczkę, a mówiąc ściślej jej obiekt. Myślę żeby go założyć natomiast mam spory dylemat, bo w trakcie przebudowy stacji jej lokalizacja uległa zmianie (Nadal jest to Św. Katarzyna z trzeciego peronu ale peron trzeci zmienił swoją lokalizację). Pytanie brzmi, stworzyć znacznik w nowej lokalizacji czy dwa osobne znaczniki?
2024-10-11 01:22:08 (rok temu)
elot360
 
Btw, skoro zdjęcie jest przypisane do nastawni to można mu usunąć przypisanie do stacji. Obiekt nastawni jest niejako podobiektem stacji Bytom
2024-10-11 18:56:49 (rok temu)
fantom
 
do labeo7: Za plecami.
2020-04-09 13:09:13 (6 lat temu)
labeo7
 
do fantom: Czyli fotograf nie w tą stronę się ustawił ;)
2020-04-09 13:17:18 (6 lat temu)
fantom
 
do Desperado: No pewnie że pomyłka. Poleciało z rozpędu po innych fotkach przypisywanych wcześniej do hali.
2020-04-09 14:03:35 (6 lat temu)
do elot360: W przypadku obiektów przeniesionych dodaje się dwa przypisania do obu miejsc i przy zdjęciu w zależności od miejsca usytuowania zmienia się, czyli aktualizuje się przypisanie. Tylko znacznik na mapie może być w jednym miejscu (nowym). Tu niezależnie od tego, do czego kapliczka będzie przypisana, można ją w starej lokalizacji uczynić dodatkowo podobiektem tej w nowej i też dać znacznik, tylko w nazwie jego trzeba zaznaczyć, że to stare umiejscowienie.
2024-10-11 19:10:43 (rok temu)
do elot360: Moim zdaniem przypisanie do stacji trzeba pozostawić, bo na tym zdjęciu nastawnia nie jest głównym obiektem. Więcej stacji widać niż nastawni.
2024-10-11 19:00:22 (rok temu)
elot360
 
do blaggio.: Dla pewności, jeśli różnica w lokalizacji wynosi kilkanaście metrów w linii prostej to jak najbardziej jest to uzasadnione?
2024-10-11 19:21:03 (rok temu)
do elot360: Nie rozpoznawałem dokładnie sytuacji, dlatego piszę ogólnie. Jeśli kilkanaście metrów, to może nie ma co komplikować sprawy z dwoistością miejsca i przypisania, a na mapie zaznaczyć nowe. Resztę informacji na temat wędrówki zawrzeć w wyjaśnieniu pod zdjęciami.
2024-10-11 19:28:49 (rok temu)
do elot360: Obiekt "Bramowa nastawnia kolejowa Bt" jest przypisana i do ulicy, więc kiedy by bylo zdjięcie przypisane tylko do tej nastawni, to by ścieźka przypisań byla Bramowa nastawnia kolejowa Bt ul.Kolejowa, kiedy system obiera ulice jako gląwny punkt przypisania obiektu.
2024-10-11 20:03:38 (rok temu)
ZPKSoft
 
Fotopiesek ?
2020-10-05 18:31:01 (5 lat temu)
do ZPKSoft: Brawo
2020-10-05 19:07:24 (5 lat temu)
ritterswalder
 
+2 głosów:2
Istniała w miejscu obecnego Auchan Kolejowa 18.
2022-01-09 08:36:04 (4 lata temu)
Ewqa100
 
do ritterswalder: Dzięki :) przypisane,
2022-01-09 20:28:57 (4 lata temu)
elot360
 
+1 głosów:1
Czy na terenie obiektu można było swobodnie robić zdjęcia? Pytam, bo w ogłoszeniu o nocy muzeów z PLK było napisane o "niekorzystaniu z telefonów komórkowych na terenie obiektów", dosłownie to intepretując jeśli ktoś przyszedł z aparatem to miał farta a jeśli ktoś był Tik Tokerem to miał pecha. W każdym razie, gdyby nie fakt że tego dnia byłem w zupełnie innym miejscu, ten zapis regulaminu mnie totalnie zniechęcił bo to wyglądało jak zaproszenie na "popatrzenie sobie" ale bez możliwości zrobienia sobie pamiątek. A jednocześnie widziałem w sieci że pojawiło się mnóstwo zdjęć z odświeżonego wnętrza nastawni i poczułem się trochę wprowadzony w błąd
2026-05-20 13:55:38 (miesiąc temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+1 głosów:1
Można było robić fotki ,wiele osób robiło fotki, nawet w internecie są, to już obiekt zabytkowy,nie użytkowany już od 2022 roku, a co najciekawsze urządzenia oryginalne z przed 1945 użytkowane do 2022 roku z modernizacjami.
2026-05-20 16:30:07 (miesiąc temu)
polskup
 
+2 głosów:2
do elot360: Bardzo często ogłoszenia takich imprez zawierają klauzulę o zakazie fotografowania, a potem, na miejscu, okazuje się, że to nieprawda, albo że chodzi o coś zupełnie innego. W noc muzeów poszedłem na zwiedzanie Centrali PKP PLK. Zapisy, dowody osobiste, budynek strzeżony, monitoring, sokiści nie odstępujący nas na krok itp. i informacja, że przewodnik powie, gdzie można robić zdjęcia. Na miejscu okazało się, że to wszystko lipa, 2 chłopaków załapało się z partyzanta, a zakazem fotografowania chodziło tylko o to, że przewodnik nie chce potem siebie oglądać na youtubie :) Więc prośba, żeby go nie filmować. Można było focić wszędzie i wszystko, gdzie byliśmy. Z detalami. To samo w innych instytucjach, także w ubiegłych latach. W hucie, ministerstwie tym czy owym.
2026-05-20 14:12:42 (miesiąc temu)
Rafał Eckiert (Beuther)
 
+2 głosów:2
2026-05-20 16:34:50 (miesiąc temu)
Pokaż na mapie
13 Dyskusji (ostatnia miesiąc temu)
Ulica Kolejowa - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet