| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Ulica Webera Stanisława
1a
2
3/3a
3a
4
4a
5
6
6a

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Webera Stanisława

Dawniej: Gräupnerstraße
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Long
 
Co mieściło się w tej kamienicy przed wojną? Wygląda na pomieszczenie sklepowe.
2012-12-31 21:22:34 (13 lat temu)
do Long: W tym domu sprzedawano towary zamorskie przed wojną nazywał się Hansa Haus ,do dzisiaj nad wejściem jest żaglowiec
2013-01-01 12:15:31 (13 lat temu)
Long
 
do Rafał Eckiert (Beuther) : Dzięki serdeczne :)
2013-01-01 18:11:39 (13 lat temu)
Prawie porównanie wyszło ;)
2009-08-10 18:16:34 (16 lat temu)
Ul. Webera
2010-01-16 13:28:03 (16 lat temu)
Podobno obecnie najstarszy dom staromiejski ?,a oszpecony przez te szpetne reklamy ,obecnie wszędzie i atakują nimi w tv, telefonie itd. .
2018-06-14 13:07:30 (8 lat temu)
Z tego co wiem to najstarszy zachowany dom (staromiejski) w Bytomiu, jeśli się mylę to niech ktoś napisze coś więcej.
2024-05-22 18:34:41 (2 lata temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
Oczopląsu od tego ekranu można dostać. Możesz podać link do tej fotografii w NAC... ?
2024-10-04 20:35:23 (rok temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do ylooC: Adres siedziby NAC w Warszawie :)
2024-10-04 20:42:42 (rok temu)
Jacy
 
do Desperado: 😅
2024-10-04 20:45:16 (rok temu)
ylooC
 
do Desperado: Są niedostępne online?
2024-10-04 20:46:44 (rok temu)
Desperado
 
+1 głosów:1
do ylooC: Tylko w NAC i jak widać, bez możliwości pobrania.
2024-10-04 20:47:28 (rok temu)
Anneob
 
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: nie dotyczy
2024-10-05 12:17:20 (rok temu)
yani
 
+3 głosów:3
do Anneob:
To nie skan, tylko zdjęcie ekranu. Fotografujący nie trzymał telefonu równolegle do niego.
2024-10-05 12:38:40 (rok temu)
fantom
 
+1 głosów:1
do yani: Trochę rozciągnąłem, aby piony pionami były.
2024-10-05 13:26:29 (rok temu)
Desperado
 
+2 głosów:2
Te zdjęcia zapewne kiedyś pojawią się na SwA i będzie można podmienić. Obawiam się jednak, że będę musiał wydać takie polecenie dzieciom. W testamencie.
2024-10-05 13:39:08 (rok temu)
Anneob
 
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: nie dotyczy
2024-10-05 13:54:59 (rok temu)
Pokaż na mapie
6 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Ulica Webera Stanisława - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet