| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. Lubelska
2
3
4
Więcej (120)
Obiekty w okolicy
Lubelska 204
77
m
Chełm
Lubelska 214
113
m
Chełm
Lubelska 193
209
m
Chełm
Lubelska 198
255
m
Chełm
Lubelska 165
331
m
Chełm

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
s_mile
 
+2 głosów:2
Foto P jak piesek
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Piesek zjadł "o"
2019-03-31 21:39:05 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
Piękny lisek. Z zielonym breloczkiem ? To by oznaczało, że zaszczepiony w tym roku.
2019-03-31 21:43:22 (7 lat temu)
Marek Kuliński
 
+1 głosów:1
Piesek z wyglądu to 100% siberian husky. Na miniaturce bałem się że na łańcuchu jest.
2019-03-31 22:42:58 (7 lat temu)
Mikrob
 
do ZPKSoft: Taki wilczek. Na każdy rok jest inny kolor breloczka?
2019-03-31 21:47:17 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do Mikrob: Tak, w tym roku jest zielony. Pies, a raczej jego właściciel dostaje go przy szczepieniu na wściekliznę i trzeba zawiesić na obroży. Z daleka więc widać kiedy szczepiony.
2019-03-31 21:56:56 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do Mikrob: Mi przypomina srebrnego liska ;-)
2019-03-31 21:57:44 (7 lat temu)
vigo
 
do ZPKSoft: A we Wrocławiu nic nie dają. Tylko wpis do książeczki.
2019-03-31 21:59:41 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do vigo: To szczep psa w Strzelinie ;-)
2019-03-31 22:03:45 (7 lat temu)
do vigo: Zależy w której lecznicy.
2019-03-31 22:41:10 (7 lat temu)
vigo
 
do ZPKSoft: A trzeba tam płacić podatek od psa ?
2019-03-31 22:04:29 (7 lat temu)
ZPKSoft
 
do vigo: A wiesz, że nie wiem jak w mieście. Lata temu wprowadzono przepis, że rolnicy z naszej gminy nie płacą do dwóch psów. Czyli jedno miejsce mamy wolne ;-)
2019-03-31 22:20:50 (7 lat temu)
vigo
 
do ZPKSoft: We Wrocławiu od dawna nie ma podatku za psa ;-)
2019-03-31 22:24:37 (7 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do Marek Kuliński: Albo.....Wilczak czechosłowacki....

Sprytniak, leźac kamufluje budowe ciala....teraz nie wiesz czy maś uciekać albo jeścze szybciej uciekać ☺☺☺
2019-04-01 07:01:37 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 7 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet