| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - ul. Graniczna
2a
6
14
Obiekty w okolicy
Wyszyńskiego 31
169
m
Chełm
Wyszyńskiego 33
188
m
Chełm
Wyszyńskiego 37
233
m
Chełm
Wyszyńskiego 4
269
m
Chełm
Litewska 34
328
m
Chełm

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Stadion MOSiR

Zbudowano: XX wiek
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Czemu to zdjięcie "wylądowalo" w przedmiotach ???
2020-11-05 21:23:08 (5 lat temu)
fantom
 
+2 głosów:2
Podobne niebo było w filmie "Czarnobyl".
2020-11-05 21:25:52 (5 lat temu)
cm
 
Zdjęcie byłoby całkiem niezłe - obiekt jest ładnie oświetlony... gdyby nie te chmury. Kogoś odrobinę poniosło.
2020-11-06 16:13:52 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do vetinari: Przerzuciłam do "zwykłych".
2020-11-05 21:53:16 (5 lat temu)
do fantom: Zrobione smartphonem, moźe uźyto jakiegoś filtra....
2020-11-05 21:28:30 (5 lat temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do vetinari: moim zdaniem - laika - pozycja słońca i oświetlenie obiektu - kompletnie nie grają z cieniami na krawężniku i cieniem który rzuca samochód. Ale ja tylko jestem laikem
2020-11-05 21:52:11 (5 lat temu)
fantom
 
+3 głosów:3
do vetinari: Tutaj to nie wiem czego użyto, ale w Czarnobylu to był uran U 235.
2020-11-06 07:30:36 (5 lat temu)
do ylooC: Jeśli ma zostać, to trzeba dodać nowy obiekt...
2020-11-05 23:01:41 (5 lat temu)
do ylooC: Coś tam po tanim, zabudowanym, filtrem HDR pachnie ☺ Mojim zdanim zrobione podwieczorem, to to co przeswituje przez te chmury jest księźyc, i to male swiatelko za chmurami po prawej, moźe Wenus. Ale to jest tylko moja teoria. Juź widzialem podobne zdjięcia. Dostaje od kolegów, którzy odemnie wiedzą o fotopolsce czasami podobne ujięcia w dobrej wiarze źe mi pomagają w dokumentowaniu.
2020-11-06 07:54:02 (5 lat temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do fantom: :-D
2020-11-06 07:35:12 (5 lat temu)
vetinari
 
+2 głosów:2
do fantom: To byla raczej taka miesianka, koge-mogel uranu 235, glupoty, idiotizmu i nadmiar budowy komunismu ☺☺☺
2020-11-06 07:49:44 (5 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 5 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet