| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat chełmiński
OBIEKTY - Ulica Wodna
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
31
33
34
35
36
38
39

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Ulica Wodna

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
ZPKSoft
 
Fotopiesek :)
2015-07-29 17:27:51 (10 lat temu)
:-o :-o :-)........................
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: corect :-)
2017-07-18 16:41:10 (8 lat temu)
legion
 
+2 głosów:2
do pawulon: Auto stało już tam zaparkowane i nie zanosiło się na to aby miało stamtąd odjechać ;-( Zresztą znaleźć w Chełmnie wolne miejsce parkingowe to prawdziwe szczęście.
2017-07-19 05:44:40 (8 lat temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do legion: Dobrze jest..fajnie sie odbija na lakieru ten niebieski kolor :-)
2017-07-19 07:56:52 (8 lat temu)
pawulon
 
+1 głosów:1
do legion: Dlatego zostawiam zapas punktów na zdjęcie bez tego auta :-)
2017-07-19 09:47:27 (8 lat temu)
legion
 
+1 głosów:1
do pawulon: Do tego potrzebne są trzy podstawowe czynniki, które muszą się na siebie nałożyć: muszę być w Chełmnie (pewnie kiedyś tam znowu zajrzę), musi być odpowiednio słoneczna aura i najważniejsze - nie może być w tym miejscu zaparkowanego auta :-))) Ale liczę na to,że inny Fotopolanin tam trafi i będzie miał więcej szczęścia ode mnie.
2017-07-19 10:03:47 (8 lat temu)
pawulon
 
do legion: Daleko nie masz, może się zmobilizujesz ;-)
2017-07-19 10:33:27 (8 lat temu)
do pawulon: Myślę, że we wrześniu znajdę jakieś wolne miejsce w swoim grafiku aby tam zajrzeć :)
2017-07-19 11:57:38 (8 lat temu)
andre13
 
Żeby nie było monotonnie, to oprócz samochodów, krzesła też Tobie przed obiektyw stawiali ? :)
2017-07-19 19:19:02 (8 lat temu)
esski
 
+1 głosów:1
do andre13: U mnie krzesła, deski, skrzynki, kubły na śmieci stawiają w zimie po każdym większym opadzie śńiegu. Pan Zenek sobie odśnieżył kawałek jezdni - to mi się należy!!..A co jak ktoś zaparkuje? ponoc koła tracą luft, ponoć graficiarzę stawiają tagi na karoseriach.. ponoć.
2017-07-19 19:22:34 (8 lat temu)
do esski : O ile sobie przypominam to chyba była tam przeprowadzka (?) Zastawili sobie krzesłem dojście do samochodu aby było im wygodniej nosić meble :)
2017-07-20 05:58:21 (8 lat temu)
Wszystkie te trzy kamienice przypisane administracyjnie do ul. Wodnej nr 26 różnią się wyraźnie od siebie ale figurują pod tym samym adresem (z mapy wynika to samo) - ot, taka ciekawostka.
2017-07-19 09:05:32 (8 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 8 lat temu)
Ulica Wodna - obiekty i wydarzenia
23 24
39
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet