| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
Więcej (21)
Obiekty w okolicy
Chełmska 14
38
m
Warszawa
Chełmska 12
43
m
Warszawa
Chełmska 16
74
m
Warszawa
Chełmska 10
90
m
Warszawa
Bobrowiecka 11
95
m
Warszawa

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
† ML
 
+1 głosów:1
I pomyśleć, że 50 lat temu był tu wygwizdów gdzie diabeł mówił dobranoc.
2013-02-27 14:20:57 (13 lat temu)
† ML
 
+1 głosów:2
Architektura nieszczególna. Wyglada jakby ktoś na budynku postawił kontenery socjalne. :-)
2013-02-27 14:23:15 (13 lat temu)
† ML
 
Komentarz został usunięty przez użytkownika
2013-02-27 14:23:51 (13 lat temu)
edek_
 
+1 głosów:1
do † ML: Szafa katalogowa w bibliotece z wysuniętymi szufladami.
2013-02-27 15:23:37 (13 lat temu)
ZPKSoft
 
+1 głosów:1
do edek_: Szuflandia :)))
2013-02-27 15:46:24 (13 lat temu)
PEŻ
 
do ZPKSoft: Chodzę sporadycznie Bobrowiecką i ostatnio połapałem się, że chyba juz nie ma przy niej żadnego budynku, który nie tyle pamięta przedwojnie, ale i nawet śladu po PRL-u nie ma. Przy Kierbedzia pozostały jedynie jakieś ostańce po PZO lub innym zakładzie.
2013-02-27 18:34:52 (13 lat temu)
mamik
 
do PEŻ: Gdzieś tam w okolicach jest chyba ambasada Korei Północnej?
2013-02-27 18:39:57 (13 lat temu)
PEŻ
 
do mamik: Bobrowiecka 1A. Niedaleko Trasy Siekierkowskiej.
2013-02-27 18:43:42 (13 lat temu)
mamik
 
do PEŻ: Zdjęcie da się zrobić?
2013-02-27 18:48:02 (13 lat temu)
PEŻ
 
do mamik: Zdjęcie da się zrobić (przy ruchomym wyświetlaczu nie ma problemu), ale jest chyba krzakami zarośnięta. Przejdę się w najbliższym czasie.
2013-02-27 19:05:09 (13 lat temu)
mamik
 
do PEŻ: Chodziło mi oto czy nie pilnują zbyt agresywnie ;-)
2013-02-27 19:17:38 (13 lat temu)
PEŻ
 
do mamik: ;-0 Spróbuję - odpowiem.
2013-02-27 19:18:32 (13 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 13 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet