| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Rynek 4
4
Obiekty w okolicy
Rynek 3
9
m
Chełmsko Śląskie
Rzeźba gotycka
10
m
Chełmsko Śląskie
Rynek 2
16
m
Chełmsko Śląskie
Kamiennogórska 3
24
m
Chełmsko Śląskie
Rynek 5
26
m
Chełmsko Śląskie

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
WW
 
Czy to nie jest podwórze domu o adresie Rynek 4? Pasowałaby jakość architektoniczna budynku, kształt podwórza, a nawet układ komunikacyjny z boczną bramą
2016-03-01 23:27:27 (10 lat temu)
TW40
 
do WW: Dla pewności jednak potrzebne fotki od zaplecza.
2016-03-02 00:01:55 (10 lat temu)
Hellrid
 
do WW: Układ z góry jest trochę inny - fajnie by było robić do takich miasteczek grupowe wyjazdy z aparatem - można by uwiecznić miasto w kilka godzin :)

Mam mapę Schoembergu, ale nie ma żadnego wyszczególnienia na niej dla tego domu, z nietypowych pojawia się tylko Flachsröste - roszarnia (lnu) przy dworcu, ratusz przy rynku - w bliskiej odleg. od wskazanej przez Ciebie lokalizacji, rzeźnia (Schlachthaus) na początku Sądeckiej od Rynku, blaue Grotte - jakaś grota w okolicy skrzyżowania Podhalańskiej i Sądeckiej na wschodzie, jeszcze jest jezioro przeciwpożarowe, leśniczówka i punkt poboru cła - ale to wszystko odpada. Jakby gdzieś była podana ulica, to te główne też mam, kiedyś wpiszę. Obecnie komputer w serwisie... żenada trzy razy oddawać laptopa z tą samą usterką.
2016-03-02 11:53:47 (10 lat temu)
Hellrid
 
do WW: WW miałeś rację - co do kamienicy przy Rynku 4. Dostałem właśnie potwierdzenie od ragnara (za co i tu dziękuje). Miejsce jest potwierdzone przez pasjonata Chełmska Śląskiego :). To miło, w końcu trzy zdjęcia wędrują na miejsce.
2016-03-02 23:01:18 (10 lat temu)
WW
 
do Hellrid: To jest stara, co najmniej XVIII-wieczna zabudowa na niewielkiej powierzchni i musi/musiała znajdować się w centrum. Co w tym układzie z góry jest dyskwalifikującego?
2016-03-02 19:13:45 (10 lat temu)
Hellrid
 
do WW: Tu od lewej nie ma dachu, a na prawo jest, na satelicie jest powiedzmy odwrotnie.
2016-03-02 19:22:09 (10 lat temu)
WW
 
do Hellrid: Tu jest i od lewej i od prawej, na satelicie nie ma od lewej, zapewne się rozpadł. Ale zgoda co do jednego - to są przesłanki, brak jest mocnego dowodu.
2016-03-02 19:53:54 (10 lat temu)
WW
 
do Hellrid: Super! Dzięki dla Ragnara.
2016-03-02 23:18:45 (10 lat temu)
Pokaż na mapie
1 Dyskusja (ostatnia 10 lat temu)
Rynek 4 - obiekty i wydarzenia
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet