| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Rynek
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Rynek

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
12następna
mamik
 
Nie mam żadnego pomysłu
2010-12-13 23:13:32 (15 lat temu)
wito,
 
Północ ? Pomorskie ?
2010-12-13 23:27:58 (15 lat temu)
Bruk pruskiej roboty. Wielkopolska?
2010-12-13 23:39:49 (15 lat temu)
Neo[EZN]
 
+2 głosów:2
do † Festung: Przejrzałem sporo zdjęć rynków na pomorzu (jednym i drugim), w woj. kujawsko - pomorskim i wielkopolskim i już nie mam sił dalej szukać :)
2010-12-14 00:11:40 (15 lat temu)
Marek Kuchciak
 
+9 głosów:9
do Neo[EZN]: Rynek w Chełmży - por.
2010-12-14 00:16:32 (15 lat temu)
do Marek Kuchciak: Przeglądałem Chełmżę i nawet spodziewałem się tego, że wieżę mogli przebudować no ale - nie rozpoznałem :) Brawo.
2010-12-14 00:20:01 (15 lat temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do Marek Kuchciak: Gratulacje! Dzisiaj wrzucę następną zagadkę z tej kolekcji.
2010-12-14 12:02:14 (15 lat temu)
do Neo[EZN]: Akurat byłem tu kilka lat temu i zapamiętałem charakterystyczny układ rynku i usytuowanie kościoła.
2010-12-14 23:26:21 (15 lat temu)
WW
 
+1 głosów:1
do Marek Kuchciak: Numer z wieżą był w mojej opinii jednym z trudniejszych w historii portalu.
2010-12-14 23:49:00 (15 lat temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do WW: Ze względu na wygląd wieży zdjecie powinno miec datowanie 1950-1965 tak jak tutaj :
2022-08-31 18:10:41 (3 lata temu)
mamik
 
+3 głosów:3
do da signa: Zrobione.
2022-08-31 18:19:20 (3 lata temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Octavia 1961+, przed nią mało znany nie tylko w Polsce, ale w ogóle w kontynentalnej Europie Vauxhall Victor F (1957-61), pierwszy tzw. "mały" Vauxhall.
2024-08-25 17:41:23 (rok temu)
Ciekawe, takie piękne miasto pełne zabytków i jeszcze zaden FP nie zawitał do niego.
2020-02-20 11:28:25 (6 lat temu)
Może to w cukrowni?
2022-09-01 09:34:09 (3 lata temu)
Kwiatkowski Siegmund
 
+2 głosów:2
Gdzie to jest nie moge powiedziec ale na zdjeciu jest moj ojciec.
2023-09-04 18:59:59 (2 lata temu)
ylooC
 
do da signa: budynek w tle po lewej ma charakterystyczne boniowania. Ale nie wygląda na zabudowę cukrowni
2022-09-01 09:46:45 (3 lata temu)
do ylooC: Czy jakieś inne zakłady były w Chełmży?
2022-09-01 10:43:59 (3 lata temu)
ylooC
 
+2 głosów:2
do da signa: Moim zdaniem zdjęcie zrobione tutaj ten budynek w tle to Szpital Powiatowy
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: orto
2022-09-01 11:07:27 (3 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do ylooC: Strzał w dziesiątkę. Ja tam byłam i nie poznałam. Gratuluję :)
2022-09-01 11:24:47 (3 lata temu)
ylooC
 
+1 głosów:1
do Kwiatkowski Siegmund: Już wiemy gdzie to jest, Rynek w Chełmży, w tle Szpital Powiatowy :)
2023-09-04 23:27:32 (2 lata temu)
da signa
 
+1 głosów:1
do Kwiatkowski Siegmund: A który to szanowny tata?
2023-09-04 23:34:36 (2 lata temu)
Kwiatkowski Siegmund
 
+1 głosów:1
do da signa: Siedzi na ciezarowce, z lewej strony.
To moze byc wycieczka ze Stolbudu. Mysle ze rozpoznaje dwie osoby ktore pracowaly z moim ojcem. Na ciezarowce, pan z wasikem. Niestety nie pamietam nazwiska, Drugi siedzi na ciezarowce przed bebnem. Nazwisko Megier oder Meger. Calkiem pewny nie jestem.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Uzupelnienie edycji
2023-11-07 09:35:52 (2 lata temu)
nyskadolniak
 
+1 głosów:1
Auto z 2 poł. lat 20-ych.
2024-05-20 14:05:31 (2 lata temu)
nyskadolniak
 
+2 głosów:2
Auto 1925+.
2024-06-30 13:35:32 (rok temu)
ZPKSoft
 
Wózek dla Tereski ;-)
2020-02-20 09:03:34 (6 lat temu)
TW40
 
do ZPKSoft: !!!
2020-02-20 18:14:09 (6 lat temu)
Tomi_Opole
 
+2 głosów:2
Niemiecki,polski,chiński asortyment :)
2020-10-04 21:02:21 (5 lat temu)
Rafał T
 
+6 głosów:6
Mmm, kamieniczka podciągnęła sukienkę : )
2020-10-03 20:37:59 (5 lat temu)
Jac64
 
do Rafał T : :)
2020-10-12 15:46:53 (5 lat temu)
do Rafał T : Pokazała to co najlepsze (najładniejsze) :-)
2020-10-12 15:54:42 (5 lat temu)
Jac64
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : Fakt...góra jeszcze nie gotowa :)
2020-10-12 15:57:34 (5 lat temu)
ZPKSoft
 
+3 głosów:3
Rynek w Chełmży, z prawej biblioteka.
2025-01-12 21:07:25 (rok temu)
labeo7
 
do ZPKSoft: Dzięki. Przeglądałem, ale jakoś nie dostrzegłem podobieństw.
2025-01-13 00:02:43 (rok temu)
Pokaż na mapie
13 Dyskusji (ostatnia rok temu)
Rynek - obiekty i wydarzenia
15 16
16
następna
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet