| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
OBIEKTY - Gościniec i Restauracja Nowa Prowincja
Obiekty w okolicy
Pętla Autobusowa
67
m
Chrośnica
Chrośnica 42
69
m
Chrośnica
Chrośnica 26
316
m
Chrośnica
Chrośnica 25
343
m
Chrośnica
Chrośnica 28
431
m
Chrośnica

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Gościniec i Restauracja Nowa Prowincja

proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
To będzie strzał w dziesiątkę jak już uruchomią tu "Agroturystykę", niedocenione tereny dwóch grzbietów Gór Kaczawskich, choć coraz bardziej odkrywane, przez turystów z Polski i nawet świata.
2017-12-22 14:48:31 (8 lat temu)
Hellrid
 
Czy możemy prosić o prostowanie zdjęć?? ShiftN lub Korfot.
2017-12-22 14:54:12 (8 lat temu)
do Hellrid: Przy tym kadrze więcej zaszkodzi jak pomoże, wyjdzie pokraka nie budynek.
2017-12-22 14:55:49 (8 lat temu)
Hellrid
 
+1 głosów:1
do Dariusz Łukasik: Rozumiem, że jest Ci wszystko jedno jakie zdjęcia wchodzą na stronę...
2017-12-22 14:56:34 (8 lat temu)
do Hellrid: Nie, na pewno nie, wiem z praktyki prostowania, czasem wychodzi cudacznie, lepiej więc wrzucić bez prostowania, ten drugi program lepiej sobie radzi w tzw. trudnych przypadkach, niech kolega Volf sam zadecyduje.
2017-12-22 14:58:41 (8 lat temu)
Volf
 
do Dariusz Łukasik: Zastosowałem prostowanie. Czy jest lepiej oceńcie sami.
2017-12-22 15:22:24 (8 lat temu)
do Volf: Trzeba odróżnić prostowanie całego zdjęcia (czyli obrót do pionu i poziomu) od prostowania samego obiektu (równoległość pionowych krawędzi). Tutaj w pierwszym rzędzie przydałoby się to pierwsze.
2017-12-22 15:53:08 (8 lat temu)
Musi być fajne miejsce ale dlaczego nie pasują mi te panele do pruskiego muru ? :)
2021-06-26 20:38:50 (5 lat temu)
Marek W
 
+1 głosów:1
do Desperado: Miejsce bardzo fajne, jedzenie bardzo dobre, a panele to taki znak naszych czasów :)
2021-06-26 21:41:10 (5 lat temu)
Eugeniusz S.
 
+1 głosów:1
Prawy róg
2021-06-25 19:10:15 (5 lat temu)
do Eugeniusz S.: Poprawiłem :)
2021-06-25 19:15:22 (5 lat temu)
Marek W
 
+8 głosów:8
Według statystyki dzisiaj mija 13 lat mojej zabawy z fotopolską.
2024-06-13 21:12:30 (2 lata temu)
Wacław Grabkowski
 
+3 głosów:3
Wszelkiej pomyślności!
Marku, "małżeństwo" z FotoPolską dobrze Ci służy, bo nie było nigdy kryzysu.
A trzeba wiedzieć, że każde małżeństwo przechodzi kryzys.
Kiedyś współpracowałem z pewną nobilną firmą i rozstaliśmy się na zasadzie dobrego małżeństwa.
Nie ma bata, każde małżeństwo przejdzie kryzys :))) i oby było jak u Was, Miłość do Wieczności!
2024-06-13 21:37:12 (2 lata temu)
Anneob
 
+3 głosów:3
Gratulacje i wyrazy uznania, za piękne fotografie z szerokiego przedziału czasowego i tematycznego. Te ‘’stare’’ i te nowe - barwne. Szerokie plany i zbliżenia. Jest się czym zachwycić :))
2024-06-14 22:57:41 (2 lata temu)
legion
 
+1 głosów:1
Co prawda spóźnione te życzenia dalszej owocnej pracy na chwałę fotopolski ale szczere :) Gratuluję wytrwałości :)
2024-06-16 10:14:13 (2 lata temu)
cm
 
+3 głosów:3
Zdjęcia jak zawsze najwyższej jakości. Zwłaszcza kompozycje - pierwszorzędne.
2024-06-24 09:01:53 (2 lata temu)
ZPKSoft
 
+4 głosów:4
do Marek W : Gratulacje, jak widać "13" może też być szczęśliwa ! A na dodatek mamy dziś trzynastego ;-)
2024-06-13 21:15:54 (2 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+4 głosów:4
do Marek W : Gratulacje żeby jak najdłużej.
2024-06-13 21:29:06 (2 lata temu)
piotr brzezina
 
+3 głosów:3
do Marek W : Są tacy co twierdzą że 13 jest pechowa :-) Gratuluje
2024-06-13 21:30:13 (2 lata temu)
blaggio.
 
+4 głosów:4
do Marek W : Dzięki tej wciągającej zabawie 13 lat minęło... jak z bicza trzasnął, gratuluję :-)
2024-06-13 21:36:55 (2 lata temu)
Eugeniusz S.
 
+3 głosów:3
do Marek W : Muszę dodać jeszcze te słowa Dobrze ze Jesteś !
2024-06-13 21:39:12 (2 lata temu)
vetinari
 
+3 głosów:3
do Marek W : Gratulacjie.. To niejest tylko wspaniala, 13letnia zabawa z aparatem w ręce, ale teź to, źe przez swój obiektyw mialeś okazjie uchwicicz niezly kawalek Polski i pokazać nam go. Nik z nas nieda rady objechać w swojim źyciu caly kraj, ale dzięky takym jak Wy dwa, mame wielką szanse przynajmniej obejrzyć wielu ciekawych miejsc i obiektów. I nadodatek, wspanialych detalów...Za czeską strone fotopolski pozdrawiam i źycie zawsze slońce nie tylko w plecach, ale i w serdcu ☺☺☺
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: czeski błąd ☺
2024-06-13 21:59:08 (2 lata temu)
yani
 
+2 głosów:2
do Marek W :
Gratulacje!!
Trzynastka, to wbrew pozorom szczęśliwa liczba, przynajmniej dla mnie... :))
2024-06-14 00:27:33 (2 lata temu)
Arkadiusz K. (Arro)
 
+3 głosów:3
do Marek W : Gratulacje Marku :) Kolejnych pięknych kadrów ... no i rocznic :-))
2024-06-14 05:56:40 (2 lata temu)
4elza
 
+2 głosów:2
do Marek W : Czas płynie, my się starzejemy, ale zawsze znajdujemy chociaż kilka chwil dla fp.
Powodzenia!
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: kor.
2024-06-14 06:28:36 (2 lata temu)
mamik
 
+2 głosów:2
do Marek W : Gratulacje i podziękowania dla mistrza detalu ;-) za wielokrotne inspiracje.
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: korekta
2024-06-14 08:00:09 (2 lata temu)
Dana
 
+2 głosów:2
do Marek W : Dalszej dobrej i satysfakcjonującej zabawy z FP !
2024-06-14 08:15:03 (2 lata temu)
piotr brzezina
 
+3 głosów:3
do vetinari: Zapomniałeś dodać ile widzieliśmy, stacji transformatorowych :-)
2024-06-20 08:02:53 (2 lata temu)
vetinari
 
+1 głosów:1
do piotr brzezina : No wlaśnie ☺☺☺
2024-06-20 08:33:35 (2 lata temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 2 lata temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet