| zapomniałem hasło | nowe konto | dodaj zdjęcie
Mapa
Nieistniejące
Komentarze Kresy Kresy + Polska Panoramy Pomoc
powiat cieszyński
Więcej (36)
Obiekty w okolicy
Błogocka 11
8
m
Cieszyn
Poniatowskiego 8
13
m
Cieszyn
Błogocka 9
16
m
Cieszyn
Błogocka 3
20
m
Cieszyn
Poniatowskiego 3
33
m
Cieszyn

Za wpłaty ze zrzutka.pl oraz cegiełek kupione zostały:

  • Dyski twarde Seagate Exos X22 20TB x 2 = 2500 zł
  • Router TP Link Archer X55 AX3000 = 277 zł
  • Serwer plików NAS QNAP TS-673A-8G = 4677 zł

Przeznaczenie: kopie zapasowe strony (obecnie wykonywane są ręcznie na domowym komputerze)

zdjęcie 1 zdjęcie 2 zdjęcie 3

wczytywanie danych...

Błogocka 13

Zbudowano: 1872
1 subskrypcja
proszę czekać...
Ostatnie dyskusje
Stenek
 
Tu na starym zdjęciu widać cały rząd tych siedmichromków
Nawet bym zaryzykował, że było ich w tych dawnych czasach więcej niż 7
Komentarz został edytowany przez użytkownika - powód: Correcta
2013-11-27 22:32:13 (12 lat temu)
Widzę, że bardzo się wam podobają te rudery. Otóż niestety z powodu urzędniczej działalności. właściciel 11. nie dostał pozwolenia na remont i przeróbkę i to nie z powodu przeróbki, ale praw spadkobierców do podwórka. Magistrat został przez właściciela podany do sądu za bałagan w zapisach w księgach wieczystych z powodu nieprzeprowadzonych spraw po zmarłych właścicielach nawet w 19. wieku. Widocznie komuś zależy by się to wszystko zawaliło. Jak budowano "gargamela" na miejscu 15 to takich ceregieli ni robili, a wręcz przymykali oko na samowolki i zagarniecie pod budowę 90 cm. dojścia do wspomnianego podwórka.
2015-02-25 11:34:32 (11 lat temu)
Z piątki nie zostało nic na jego miejscu jest ogródek należący do właściciela "Gargamela"
2015-02-25 11:38:00 (11 lat temu)
do Stenek: Tak było ich osiem.Dwa nie istnieją. siedem przerobiony, widać go jako ostatni piętrowy na piętnastce stoi "Gargamel"
2014-07-15 18:24:52 (11 lat temu)
do Stenek: Komentarz został usunięty przez użytkownika
2014-07-15 18:24:52 (11 lat temu)
Stenek
 
do bronek cieszyński: No to Bronku drogi, parę osób się z Tobą może nie zgodzić ............ ;)) Ja się zgadzam
2014-07-15 22:14:36 (11 lat temu)
stoik
 
do bronek cieszyński: zbrodnia na przyrodzie. podzielasz moje uczucia :)
2015-02-26 11:58:58 (11 lat temu)
Stenek
 
+1 głosów:1
Może i hrómki, ale u nas się na nich prawiło - kucze
2014-09-05 21:35:52 (11 lat temu)
Gaj777
 
do Stenek: A to i dopisałem :)
2014-09-05 21:46:41 (11 lat temu)
Stenek
 
do Gaj777: Wspomniałem tą nazwę, bo w latach 50-tych XX w, mój Tato dostał od kogoś luźną propozycję, pytanie, zakupu jednej z tych kuczy, i opowiadał mi o tym później, jak byłem już większym dzieckiem i szliśmy na spacer w te strony
2014-09-05 23:33:24 (11 lat temu)
czesil
 
Taka mini kolonia.
2015-10-25 17:28:22 (10 lat temu)
czesil
 
+3 głosów:3
Cenna fotka!
2019-01-15 20:26:04 (7 lat temu)
do czesil: No, od poczatku wiedzialem źe to jest perelka....Nie chcialem aź uwierzyć źe to sa te domky i to jeścze wszystkie w jednym szeregu...
2019-01-16 06:56:30 (7 lat temu)
Pokaż na mapie
4 Dyskusje (ostatnia 7 lat temu)
Obiekt na mapie
Kontakt do administratorów strony Fotopolska.Eu: | Regulamin serwisu: https://fotopolska.eu/2,artykul.html
© Copyright 2012 Neo & Siloy
Kolokacja serwerów Amsnet